Previous slide
Next slide
Obozy artystyczne powstały z myślą o tych, którzy uwielbiają śpiewać, tańczyć i chcą rozwijać swoje zdolności artystyczne. Znakomita kadra będzie codziennie prowadzić zajęcia wokalne, aktorskie i taneczne. Bawimy się muzyką i uczymy się współpracować ze sobą, nie tylko na scenie. Oprócz szeregu atrakcji związanych z muzyką, takich jak m.in.: nagrania i koncert finałowy w rabczańskim amfiteatrze, czekają nas także wycieczki i świetna zabawa! Obozy artystyczne to połączenie twórczej pracy z wakacyjnym wypoczynkiem.

Kreatywne zajęcia

Jak co roku uczestnicy będą mieli edukacyjne zajęcia z różnych dziedzin sztuki. Obóz zostanie podzielony na 3-4 grupy(wiekowe). Planujemy 5 godz dziennie zajęć programowych + zadania wspólne. Będziemy współpracować z Miejskim Domem Kultury w Rabce, który zaprasza nas do pięknego rabczańskiego amfiteatru na prezentacje wokalne, taneczne i teatralne…:) Będzie się działo!!!

Rewelacyjna kadra!!!

„Sercem” obozów jest kadra którą stanowią znakomici artyści/pedagodzy którzy swoją kreatywnością powodują, że wszystkie zajęcia są za…krótkie:)) 

Pensjonat Prezydent

Pensjonat o wysokim standardzie zlokalizowany w centrum Rabki-Zdroju. Położonym na stoku góry Bani z widokiem na panoramę Gorców i centrum miasta.

Nasze piosenki znajdziecie na kanale YT - https://www.youtube.com/channel/UCY4B8RgEHpYDSJFD2mOATAQ
Jarosław Piątkowski
Szef artystycznego zamieszania

Obozy Artystyczne 2021

Scroll to Top