Pensjonat Prezydent – Rabka Zdrój

Pensjonat Prezydent***
34-700 Rabka-Zdrój ul. Na Banię 16a
tel: 18 26 76 733

 

Pensjonat o wysokim standardzie zlokalizowany w centrum Rabki-Zdroju. Położonym na stoku góry Bani z widokiem na panoramę Gorców i centrum miasta. Obiekt oferuje 75 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 – osobowych.

Ośrodek zapewni całodzienne wyżywienie, a szef kuchni zadba o wyśmienite menu, śniadania i kolacje serwowane w formie bufetu szwedzkiego.
Dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne (flip chart, ekran, rzutnik multimedialny, oraz 2 pozostałe sale posłużą do zorganizowania zajęć programowych.
W ośrodku znajdują się sale z urządzeniami rekreacyjnymi, pokój zabaw dla dzieci, „małpi gaj”, jest także XBOX, PlayStation oraz siłownia. Do naszej dyspozycji jest także boisko sportowe oraz chata grillowa.

Rabka-Zdrój – miasto w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, siedziba gminy Rabka-Zdrój. Położona jest w Kotlinie Rabczańskiej, na wysokości 500–560 m n.p.m., u ujścia potoków Poniczanki, Słonki i Skomielnianki do Raby.
Rabka nazywana jest „Miastem Dzieci Świata”. Tytuł ten w 1996 roku na wniosek Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu nadał miastu wojewoda małopolski. W tym samym roku utworzono w Szkole Podstawowej nr 2 w Rabce Muzeum Orderu Uśmiechu, obecnie przeniesione do nowej siedziby na terenie rodzinnego parku rozrywki „Rabkoland”. Tam też znajduje się Muzeum Rekordów i Osobliwości.
Rabka ma własną scenę teatralną, jest nią Teatr Lalek „Rabcio”, a także pomnik Świętego Mikołaja stojący przed zabytkowym budynkiem czynnej stacji kolejowej, nazwanej wówczas Domem Świętego Mikołaja. W parku zdrojowym znajduje się pomnik Jana Pawła II, przy którym ma swój początek jeden ze szlaków papieskich.Jedną z atrakcji miasta jest uruchomiona 21 listopada 2006 fontanna przed Kawiarnią Zdrojową oraz uruchomione w czerwcu 2009 tężnie solankowe w Parku Zdrojowym.

 

 

Dojazd Mapy Google

  

Brak możliwości komentowania.