STRONA W BUDOWIE

Jarosław Piątkowski - kierownik obozu, realizator nagrań (turnus I,II,III, IV?)

Pomysłodawca obozów artystycznych oraz twórca, i dyrektor muzyczny, Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces". Kompozytor ponad 130 piosenek dla dzieci i młodzieży, oraz muzyki do filmów dokumentalnych, reklam radiowych i telewizyjnych. Aranżer, właściciel studia nagrań Pro-Media, Od 26 lat realizator, producent i wydawca płyt do konkursu "Wygraj Sukces" i płyt edukacyjnych dla nauczycieli. Mąż udanej żony i ojciec trojga bardzo udanych dzieci:) Wnuki rewelacyjne:)

INSTRUKTORZY

Wokalistka, ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu i jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Wokalistka

Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku śpiew solowy. Aktorka Teatru Pieśń Kozła, współpracuje z Młodzieżową Akademią Musicalową. Brała udział w wielu produkcjach operowych, ale też musicalowych.

Wokalistka, aktorka

wokalistka, autorka tekstów i muzyki, pedagog wokalny, antropolog literatury, teatru i filmu. Prowadzi zajęcia śpiewu dla dzieci i młodzieży w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu a także zajęcia indywidualne dla dorosłych z zakresu wokalistyki i emisji głosu.

Wokalistka

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia polska ze specjalnością logopedyczną oraz studiów podyplomowych Kształcenie Głosu i Mowy w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła też I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnobrzegu w klasie fortepianu.

Kamila Wolska

Logopeda, instruktorka wokalna

Wokaliska, absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Swój warsztat szkoliła u cenionych nauczycieli wokalistyki m.in. u Aliny Radziwanowskiej, Marii Lamers, Ewy-Niewdanej – Hady, Bartka Cabonia.

Wokalistka

Choreograf, instruktorka tańca jazzowego oraz fitness Polskiej Akademii Sportu Swoją przygodę z ruchem rozpoczęła jako 7-latka na zajęciach z akrobatyki sportowej, którą trenowała w Pałacu Młodzieży. Następnie przez kilka lat, jako tancerka Zespołu Tańca Jazzowego Mirage,.

Małgorzata Woszczyk

Tancerka

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Katowicach w klasie fortepianu oraz Państwowego Policealnego Studium Wokalno - Baletowego w Gliwicach. Obecnie współpracuje z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej, Jest również związana z teatrem Variete w Krakowie gdzie można zobaczyć ją w „Chicago”

Flaunnette Mafa

Tancerka

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka Filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wokalistka

Wokalista, pianista i kompozytor. Finalista 6 edycji The Voice of Poland oraz laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki, w tym zwycięzca międzynarodowego festiwalu Anny German w Zielonej Górze.

Wokalista

Aktor, wokalista, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie oraz Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Grał między innymi w Teatrze Polskim w Warszawie, Teatrze Stu, Teatrze Muzycznym w Lublinie, Teatrze Variete.

Aktor, wokalista

Aktor, wokalista, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, na Wydziale Aktorskim ze specjalizacją wokalno-estradową. Współpracuje ze Studiem ACCANTUS.

Aktor, wokalista

Aktor i wokalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej oraz Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni.

Wokalista, aktor

W 2014 r. ukończył kurs instruktora tańca sportowego. W 2017 r. rozpoczął pracę jako trener i choreograf zespołu Folteens. Zdobył wraz ze swoim zespołem tytułu Vice Mistrzów Świata w kategorii contemporary balet. Sędzia Federacji WADF (World Artistic Dance Federation)

Tancerz

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Związany z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej od 2014 roku. Aktor, tancerz, choreograf.

Mateusz Wojtasiński

Aktor, tancerz

Wokalista, kompozytor i pianista. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w rodzinnym Lubinie, następnie studiował na Akademii Muzycznej w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, o specjalizacji Wokalistyka Jazzowa.

Wokalista

Aneta Figiel - instruktorka zajęć wokalnych

Ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu i jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W międzyczasie studiowała pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1999 r. występowała w musicalu „Miss Sajgon”, który był jej debiutem musicalowym. Tak rozpoczęła współpracę z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie śpiewała w chórkach w takich musicalach jak: „Piotruś Pan”, oraz „Grease”. W latach 2001-2006 współpracowała z Teatrem Komedia w musicalu „Chicago”. Jest laureatką „Szansy na sukces” (2003) z zespołem IRA. Z piosenką „Myśl o Tobie” zakwalifikowała się do finału Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo. Oprócz udziału w jednym z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej „Jaka to melodia” Aneta ma na swoim koncie współpracę z czołowymi polskimi artystami, którzy bardzo chętnie zapraszają ją do współpracy podczas nagrań i koncertów. Są nimi między innymi Bajm, De Mono, Ryszard Rynkowski czy Maryla Rodowicz. Aneta pracuje również jako trener wokalny oraz przygotowuje solowy materiał. Sama jest kompozytorką i autorką tekstów​.

Nicole Kulesza - instruktorka zajęć wokalnych

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka Filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w najmłodszych latach swojego życia, biorąc udział w festiwalach, przeglądach i konkursach wokalnych, zarówno regionalnych, ogólnopolskich, jak i międzynarodowych, zdobywając tym samym liczne nagrody i wyróżnienia. Aktualnie jest liderką zespołu Mawn’s Gallery, który wydaje w kwietniu swoją debiutancką płytę. Półfinalistka The Voice of Poland. Jej autorskie teksty można usłyszeć nie tylko w repertuarze zespołu, ale też m.in na płytach Wygraj Sukces. Nicole tworzy teksty również na zamówienie indywidualnych wykonawców. Prywatnie uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury, poszerzać horyzonty i pracować z ludźmi pełnymi pasji. W przyszłości chce otworzyć własny dom kultury i uczyć młodych ludzi jak wypełniać codzienność sztuką!

Marysia Kołek - instruktorka zajęć wokalnych

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.Swój warsztat szkoliła u cenionych nauczycieli wokalistyki m.in. u Aliny Radziwanowskiej, Marii Lamers, Ewy-Niewdanej – Hady, Bartka Cabonia. Uczestniczka licznych warsztatów wokalnych. Instruktor wokalny – udziela indywidualnych lekcji śpiewu, podstaw teorii muzyki, kształcenia słuchu. Nauczyciel muzyki-rytmiki w szkole podstawowej w Ślęzakach.  Współpracowała z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Padwi Narodowej, w którym prowadziła warsztaty wokalne, oraz warsztaty wokalno – rytmiczne we współpracy z przedszkolem w Padwi Narodowej. Doświadczenie sceniczne nabyła koncertując na wielu polskich scenach m.in jako wokalistka zespołu RapaDub, wspólnie tworząc autorskie utwory. Obecnie pracuje jako wokalistka na statkach wycieczkowych, w firmie Royal Carribean International, kursując dookoła Świata.  Śpiewanie i muzyka to jej życie. Pasja, którą pragnę zarażać każdego ucznia.  Zasłuchana w muzyce jazzowej,  z dużymi ambicjami doskonalenia samej siebie, trochę z głową w chmurach. Ufając, iż dysponując zwykłymi talentami i niezwykłą wytrwałością można osiągnąć wszystko.Kamila Wolska – instruktorka zajęć wokalnych

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia polska ze specjalnością logopedyczną oraz studiów podyplomowych Kształcenie Głosu i Mowy w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła też I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnobrzegu w klasie fortepianu. Brała udział w licznych konkursach, koncertach, projektach muzycznych. Nagrała wiele piosenek na płyty „Wygraj Sukces”. W 2004 roku wraz z koleżankami w zespole KWADRO, reprezentowała Polskę na finale Junior Eurovision Song Contest w norweskim Lillerhammer. Na co dzień pracuje w Zespole Szkół Społecznych w Tarnobrzegu prowadząc zajęcia artystyczne i lekcje muzyki w gimnazjum oraz ucząc języka polskiego w liceum. Dodatkowo prowadzi prywatny gabinet logopedyczny i jest trenerem wokalnym. Po wielu warsztatach i szkoleniach szczególną uwagę poświęciła logopedii artystycznej. Emisja głosu, wyrazistość i poprawność mówienia, interpretacja tekstu, prawidłowe oddychanie, dobór repertuaru to jej konik. To właśnie liczne warsztaty wokalne i obozy artystyczne rozbudziły jej miłość do pracy z dziećmi i młodzieżą. Od wielu lat prowadzi zajęcia wokalne, na których kształci młode pokolenia kochające tak jak ona śpiew i scenę. Od początku wraz z tatą tworzyła wyjątkowość obozów artystycznych. Za największy swój sukces uważa swoją ukochaną córkę Michasię.


Barbara Piotrowska – instruktorka zajęć wokalnych

Wokalistka, autorka tekstów i muzyki, pedagog wokalny, antropolog literatury, teatru i filmu. Prowadzi zajęcia śpiewu dla dzieci i młodzieży w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu a także zajęcia indywidualne dla dorosłych z zakresu wokalistyki i emisji głosu.
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach studiów I i II stopnia na specjalności wokalistyka jazzowa w klasie Beaty Przybytek. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w Instytucie Filologii Polskiej. Ponieważ pasjonuje ją praca z ludzkim głosem, to poszerza swoją wiedzę i umiejętności studiując na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku logopedia kliniczna.
Można ją usłyszeć na wrocławskich scenach: Narodowego Forum Muzyki, Vertigo Jazz Club i Impartu. W 2020 roku ukazała się płyta dla dzieci ,,Uśmiechnięte piosenki” z jej udziałem.
Barbara Piotrowska ma na swoim koncie liczne osiągnięcia:
▪ Grand Prix 22. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej Rybnik 2018,
▪ II miejsce 43. Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu,
▪ Grand Prix XXIII Ogólnopolski Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu,
▪ Główna nagroda 36. Nocnych Spotkań Literacko-Muzycznych we Wrocławiu.
▪ I nagroda na 45. Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie,
▪ Nagroda Publiczność w konkursie Swingujący Kruk 2018 na 14. Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Częstochowa 2018,
▪ I miejsce w Konkursie na interpretacje piosenek z repertuaru Andrzeja Zauchy na Festiwalu Inspiracje-Interpretacje Wrocław 2018


Rafał Szatan – instruktorka zajęć wokalnych

Wokalista, kompozytor i pianista. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w rodzinnym Lubinie, uczęszczał do Studia Piosenki „Estrada”w Legnicy, następnie studiował na Akademii Muzycznej w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, o specjalizacji Wokalistyka Jazzowa. W tym czasie zaczęła się również jego przygoda z teatrem i musicalem. Dostał główną rolę Troy’a w „High School Musical on Stage”, który miał swoją polską prapremierę w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Musical, reżyserowany przez T. Dutkiewicza był wystawiany praktycznie w całej Polsce, został również nagrodzony „Złotą Maską” za najlepszy spektakl dla młodych widzów. W 2010 roku dostał kolejną główną rolę Clouda Bukowskiego, w najsłynniejszym musicalu „Hair”. Pozwoliło mu to na współpracę z jednym z najlepszych reżyserów musicalowych w Polsce, Wojciechem Kościelniakiem. Następnie trafił do Teatru Rozrywki w Chorzowie, gdzie współpracował z kolejnymi świetnymi reżyserami teatralnymi, m.in.: Moniką Strzępką i Pawłem Demirskim, Magdaleną Piekorz oraz z Łukaszem Kosem i Jarosławem Stańkiem, z którymi współpracował przy spektaklu „Przebudzenie Wiosny” , w którym zagrał rolę Hanshena. Od 2015 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym Variete w Krakowie, gdzie gra na przemian dwie główne role męskie Warner/Emmet w musicalu „Legalna Blondynka” w reż. Janusza Józefowicza oraz występuję w Show muzyczno-tanecznym „Variete Film Show” w reż Janusza Szydłowskiego, gdzie również był kierownikiem muzycznym i wokalnym. Od roku 2011 do 2015 współpracował z zespołem RH Plus, którego jest wokalistą. Na swoim koncie mają kilka płyt – z Rafałem ostatnią „Po prostu 3”. Był także uczestnikiem I edycji „The Voice of Poland”, oraz ćwierćfinalistą X Factor wraz z zespołem Soul City. Od 2009 roku Rafał jest gościnnym wokalistą programu Roberta Janowskiego „Jaka to melodia”. Jest także wokalistą zespołu Soul City, chóru Opole Gospel Choir, współpracuje także z Orkiestrą Kameralną Silesian Art Collective pod batutą Mateusza Walacha. Obecnie pracuje nad solowym materiałem.


Filip Cembala – instruktor zajęć wokalnych

Aktor i wokalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej oraz Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni.
Od 2008 roku pracuje na na deskach wielu teatrów w Polsce. współpracuje z Teatrem Scena Prezentacje w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Operą na Zamku w Szczecinie. Od 2011 roku jest aktorem Teatru Polskiego w Szczecinie, gdzie zagrał role: m.in BJ w Balu manekinów, Dima w spektkalu Curikow, Mustafa w Kogucie w rosole, Parysa w Romeo i Julii, w wielu kabaretach, spektaklach muzycznych oraz koncertach. W 2012 roku został stypendystą Marszałka woj. zachodnio-pomorskiego i w ramach tego stypendium wyreżyserował widowisko słowno-muzyczne Waśnie tysiąca i jednej nocy. Wziął udział w wielu kultowych spektaklach, m.in.: Romeo i Julia, Czarnoksiężnik z Krainy Oz, Zorba czy Footloose. Pracował również w dubbingu, zagrał między innymi Krecika w bajce Safari. Nagrał piosenkę do bajki Kikoriki. Fani musicalu z pewnością znają go z Opery na Zamku w Szczecinie z roli Angel’a w szczecińskiej wersji musicalu Rent (za którą otrzymał nagrodę „debiut roku” na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni i nominację do Bursztynowego pierścienia w kategorii aktor roku ). Zagrał również Che w musiacalu Evita, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, obecnie jest w próbach do Gorączki Sobotniej Nocy w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie zagra główną rolę.


Jacek Jaco Foltyn – instruktor zajęć tanecznych

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał w Domu Kultury Arsus w Ursusie, gdzie zaczął szkolić się pod okiem Jolanty Wdowczyk. W tym czasie poznał takie style jak Disco Dance, Disco Dance Freestyle oraz Hip Hop. Przełomem w jego życiu było spotkanie Karoliny Kroczak na warsztatach tańca współczesnego, która zaszczepiła w nim zamiłowanie do takich technik jak taniec współczesny, modern jazz . Idąc za ciosem trafił w 2011r. do grupy JazzOne w której doskonalił swój warsztat pod okiem Pawła Michno. W tym samym czasie uczęszczał regularnie na lekcje tańca klasycznego do Kamy Akucewicz, Wojciecha Warszawskiego oraz Bartosza Anczykowskiego. Z grupą JazzOne wystąpił na wielu turniejach rangi krajowej. Poszukując tego co jeszcze jest nieznane rozpoczął naukę modern jazzu, który jak twierdzi daje duże możliwości poszukiwania siebie i swojego ruchu. Tu największy wpływ na rozwój miała i ma Ksena Audrey z Harmonic Dance Studio w Paryżu. Pod jej nadzorem doskonalił swoje umiejętności w zakresie techniki modern jazz. Na co dzień Jacek nadal tańczy doskonaląc swoje umiejętności. W 2014 r. ukończył kurs instruktora tańca sportowego. W 2017 r. rozpoczął pracę jako trener i choreograf zespołu Folteens. W 2018 r. zdobył wraz ze swoim zespołem tytułu Vice Mistrzów Świata w kategorii contemporary balet. W 2018 r. zdał państwowy egzamin na sędziego Federacji WADF (World Artistic Dance Federation) 
Największe Osiągnięcia:
2014 r. Krajowe Mistrzostwa Polski Modern Jazz IDO Siedlce kategoria Duety dorośli 4 miejsce tym samym kwalifikacja na Mistrzostwa Świata
2013 r. Krajowe Mistrzostwa Polski IDO JAZZ Grójec kat. Duety Dorośli 5 miejsce
2012 r. Eliminacje do Mistrzostw Świata Federacji IMDF II miejsce kategoria soliści
2007 r. World Dance Week In Mikołajki kategoria Show Dance soliści 5 miejsce
W 2016 roku prowadził grupę osób niewidomych i niedowidzących.


Adrian Wiśniewski – instruktor zajęć teatralnych

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, na Wydziale Aktorskim ze specjalizacją wokalno-estradową. Zadebiutował na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, gdzie zagrał Hipolita w „Idiocie” w reż. W. Kościelniaka. Współpracował z Teatrem Narodowym oraz Rampa w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu, Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz Krakowską Operą Kameralną. Na swoim koncie ma epizody w serialach (m.in.) „M jak Miłość”, „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”, „Komisja morderstw”. Obecnie współpracuje ze Studiem ACCANTUS, z którym koncertuje w całej Polsce oraz z Filharmonią Narodową w Warszawie. Współtworzy STUDIO AKTORSKIEJ INTERPRETACJI LITERATURY. Prowadzi również zajęcia i warsztaty aktorskie


Karol Jasiński – instruktor zajęć teatralnych

Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie oraz Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Grał między innymi w Teatrze Polskim w Warszawie, Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Teatrze Stu, Teatrze Muzycznym w Lublinie, Teatrze Variete , Teatrze PWST w Krakowie, Teatrze Barakah oraz w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Laureat Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Miał okazję grać także w serialach Barwy szczęścia, Belle Epoque oraz w filmie „Kochanka Szamoty”. Obecnie współpracuje z przedszkolem „Zaczarowane motylki” w Warszawie, a także prowadzi warsztaty teatralne z młodzieżą na terenie całego kraju. W wolnym czasie zajmuje się grą na gitarze, treningami triathlonowymi, strzelectwem sportowym oraz wspinaczką. Jego pasją są także architektura, taniec, śpiew oraz step amerykański.


Piotr Tłustochowicz – instruktor zajęć wokalnych

Pochodzący z Rybnika wokalista, pianista i kompozytor. WULKAN!!! energii.  Finalista 6 edycji the Voice of Poland oraz laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki, w tym zwycięzca międzynarodowego festiwalu Anny German w Zielonej Górze. Współpracował między innymi z takimi postaciami jak Andrzej Poniedzielski, Andrzej Piaseczny, Margaret, Maria Sadowska.

Wychowawcy:

Danuta Piątkowska – wychowawczyni

Absolwentka Filologii Polskiej WSP w Kielcach. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie plastyki i muzyki” oraz Studium Dramy w Polskim Ośrodku Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży – ASSISTEJ.  Jest nauczycielem dyplomowanym, uczy języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu.  Matka trójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)


Iwona Bogdańska – wychowawczyni

Wieloletnia wychowawczyni na obozach i koloniach. Matka dwójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)


Aleksandra Szacowna-Błaszczyk – wychowawczyni 

wspomagający w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole. Założycielka Stowarzyszenia „Kolska Trójka”, obecnie pełni funkcję zastępcy prezesa. Od wielu lat prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci, promując je w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Współzałożycielka zespołu muzycznego (instrumentalno-wokalnego) „Sonatka”. Współorganizatorka cyklicznych imprez szkolnych i miejskich.


Helena Bartosik – wychowawczyni 

Pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel wspomagający w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole. Od wielu lat zajmuje się rozwojem artystycznym dzieci. Współzałożycielka zespołu muzycznego (instrumentalno-wokalnego) „Sonatka” i Stowarzyszenia „Kolska Trójka”. Współorganizatorka cyklicznych imprez szkolnych i miejskich.


Krzysztof Wolski – wychowawca

Nauczyciel biologii w Zespole Szkół Społecznych nr. 1 w Tarnobrzegu. Od wielu lat wychowawca i kierownik na obozach artystycznych. Mąż bardzo udanej żony, i tato fantastycznej córki Michasi:)


Marcin Murawski – realizator nagrań

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Kontrabasista, basista, od wielu lat związany z Teatrem Roma w Warszawie. Właściciel studia i realizator nagrań w Studio FreshSound w Józefosławiu. Ponownie młody tato:)


Kacper Piątkowski – realizator nagrań

Student informatyki, absolwent Szkoły Muzyczne II stopnia w klasie fortepianu. Realizator dźwięku w warszawskim Radiu Bajka oraz w Teatrze Małego Widza w Warszawie. Realizator nagrań na wielu obozach artystycznych.


Współpracowali z nami:

Małgorzata Tarczyńska – instruktorka zajęć tanecznych

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.  Jej przygoda z tańcem zaczęła się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, w której spędziła 3 lata. Następnie postanowiła zmienić styl tańca. Przez dwa lata tańczyła w Studiu Buffo. Potem była tancerką zespołu Caro Dance, gdzie zdobyła wiele tytułów mistrzowskich. Obecnie instruktorka w Akademii Tańca Hakiel, oraz właścicielka firmy Malgo-Art, zajmującej się oprawą artystyczną eventów.

 

Barbara Garstka – instruktorka zajęć teatralnych

Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie skrzypiec i Wydziału Wokalno – Aktorskiego krakowskiej PWST im. Ludwika Solskiego. Debiutowała już jako studentka w ,,Szkole Żon” na deskach Narodowego Teatru Starego im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Następnie współpracowała z wieloma teatrami: Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatrem 6. Piętro, Teatrem Muzycznym ROMA gdzie zagrała w słynnym musicalu Mamma Mia rolę Sophi, Teatrem Kwadrat w Warszawie czy krakowskim Teatrem Variété, gdzie można ją zobaczyć w „Operze za trzy grosze”. Występowała też na krakowskiej Scenie STU. Jako aktorka filmowa debiutowała w „Ostatnim Piętrze”, ale zagrała również w takich produkcjach jak: „Piłsudski”, „Zaćma”, czy „Listy do M.3”. Jest także aktorką serialową i dubbingową. Niedługo zobaczymy ją, jako Elżbietę Czyżewską, w serialu o  Agnieszce Osieckiej. Obecnie można podziwiać niezwykłą energię i talent Basi również w Teatrze Syrena w musicalu „Rock of Ages”, gdzie gra Sherrie,A także w musicalu „Kapitan Żbik i Żółty Saturator” gdzie gra Kasię. Basia uwielbia spędzać wolny czas z rodziną i znajomymi. Ceni sobie każdą chwilę – zwłaszcza wieczory i długie kąpiele w wannie (z muzyką w tle). Potrafi się bawić, a jak można to potrafi i leniuchować.

Dominika Guzek – instruktorka zajęć wokalnych

Aktorka dramatyczna, musicalowa, dubbingowa, wokalistka. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie na Wydziale Aktorskim o specjalności wokalno-aktorskiej. Zwieńczeniem jej edukacji była nagroda Grand Prix na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za wybitną osobowość sceniczną w spektaklu dyplomowym Do dna w reż. Ewy Kaim. Na scenie musicalowej debiutowała w 2015 r. w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie w musicalu „Koty”, co przyniosło jej wiele dalszych sukcesów i ról teatralnych- zagrała m.in. w musicalach: „High School Musical” czy „Hair” w Gliwickim Teatrze Muzycznym, wcieliła się w rolę Columbii w musicalu „The Rocky Horror Show” w warszawskim Och – Teatrze czy Kimchi w spektaklu muzycznym „Summertime” w reż. Wojciecha Kościelniaka. W latach w 2017 – 2019 była członkiem zespołu aktorskiego Teatru Rozrywki w Chorzowie, gdzie zagrała m.in. główną rolę- Rosemary Pilkington w musicalu „Jak odnieść sukces w biznesie zanadto się nie wysilając” w reż. Jacka Bończyka. Ma w swoim dorobku również role dramatyczne: Barbara Radzwiłłówna w spektaklu „Stańczyk. Musical” w reż. Eweliny Marciniak czy Luis w Nietykalnych w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie. Jest aktorką krakowskiej sceny Teatru Groteska, gdzie można ją zobaczyć m.in. w tytułowej roli w przedstawieniu „Ania z Zielonego Wzgórza” czy Bell w Pięknej i Bestii. Obecnie gra główną rolę- Sherrie w musicalu „Rock of Ages” w Teatrze Syrena w Warszawie u boku jednego z naszych trenerów wokalnych Rafała Szatana. Współpracowała również z Krakowskim Teatrem Variete („Legalna Blondynka”), Teatrem Palladium w Warszawie („Nie ma solidarności bez miłości”), Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu czy krakowskim Teatrze Barakah („Noce waniliowych myszy”). Brała udział w Krakowskim Salonie Poezji: Półtora Pokoju- poezja Josifa Brodskiego w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie.
Poza działalnością teatralną ma na swoim koncie udział w programach telewizyjnych takich jak: „Szansa na Sukces” czy „Talent za Talent”. Jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych Festiwali Piosenki, zdobyła m.in. II nagrodę w Konkursie Eurowizji dla Dzieci organizowanym przez Telewizję Polską w 2003 r. Była prezenterką młodzieżowego programu telewizyjnego „5-10-15”. Nagrała płytę z piosenkami dla dzieci ze spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza”, a także pojawiła się na 10- tej Jubileuszowej płycie Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” w piosence „Matoł”. Użycza głosu do produkcji Netflixa dubbingując postaci w serialach takich jak „BoJack Horseman” czy „Paradise PD”.

Marta Smuk – instruktor zajęć teatralnych 

Aktorka i wokalistka Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Absolwentka Państwowego Liceum Muzycznego w Legnicy (kierunek wokal), Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Głogowie (kier. fortepian, wokal ,flet prosty) i Studium Wokalnego przy Klubie Garnizonowym w Głogowie (kierunek wokal). Studiowała na kierunku jazzu i muzyki rozrywkowej na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Finalistka II edycji programu „Idol” w telewizji Polsat (2003). Zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” w TVP 2 z udziałem Czesława Niemena. Na deskach teatralnych obecna od 1999r., kiedy to zadebiutowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni rolą Dione w spektaklu „Hair” w reż. Wojciecha Kościelniaka. Wielokrotnie zresztą kontynuowała współpracę z reżyserem: w „Operze za trzy grosze” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, „Chłopi”, „Lalka”, „Bal w operze” czy „Francesco” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Kilkuletnia obecność na deskach Teatru Muzycznego Roma zaowocowała udziałem w przedstawieniach „Miss Saigon”, „Grease”, „Akademia Pana Kleksa” i „Koty”. Współpracuje z wybitnymi reżyserami: Jerzym Gruzą („Skrzypek na dachu” – rola Szpryncy, córki Tewiego), Maciejem Korwinem („Shrek” – Smoczyca, „Spamalot” – Pani Jeziora), Tomaszem Dutkiewiczem („Ghost” – Oda Mae Brown, „Gorączka Sobotniej Nocy”), Marcinem Sławińskim („Okno na Parlament” – pokojówka) oraz Justyną Celedą u której wcieliła się w postać Dziudziulińskiej w spektaklu „Klub Kawalerów”. Rola ta została dostrzeżona przez społeczność teatralną, co zaowocowało przyznaniem przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego indywidualnego wyróżnienia aktorskiego w ogólnopolskim konkursie „Klasyka Żywa” w 2015r. Do innych najważniejszych wyróżnień zalicza także otrzymaną w 2010r. nagrodę publiczności na Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni za rolę Pani Jeziora w spektaklu „Spamalot”, za którą w tym samym roku otrzymała nagrodę Prezydenta Gdyni w uznaniu „temperamentu, wdzięku i kunsztu wokalnego”.
Wystąpiła w spektaklu „Ostatnie takie lato” w reż. Dariusza Lewandowskiego i koncercie „Porgy and Bess” w reż. Ryszarda Ronczewskiego.
Swojego niepowtarzalnego głosu użycza także w produkcjach filmowych, zarówno w dubbingu jak i nagrywając partie wokalne do takich filmów jak: „Mr Peabody i Sherman”, „Zaczarowana” (2007), „Shrek 2” i „Król Lew 3” (2004), „Mój Brat Niedźwiedź” (2003), „Kim Kolwiek” (2002). Nagrana do filmu „It’s all about love” z muzyką Zbigniewa Preisnera piosenka „Like a dream” znalazła się na płycie „Praisner’s Voices” stanowiącej autorską kompilację najlepszych głosów w utworach kompozytora.

Dominika Rydz-Kancler – instruktor zajęć wokalnych 

Wokalistka i trener wokalny, autorka tekstów. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w Pabianicach, swój głos kształciła pod kierunkiem m.in. Elżbiety Zapendowskiej, Piotra Hajduka, Bartka Cabonia. Śpiewa od najmłodszych lat. Laureatka wielu festiwali i konkursów piosenki w Polsce i za granicą, m.in.: Ogólnopolski Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”(Grand Prix 2004), Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Koninie, Międzynarodowy Festiwal im. Anny German w Zielonej Górze, Międzynarodowy Festiwal im. Anny Jantar we Wrześni, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, Międzynarodowy Festiwal Piosenki Universong na Teneryfie, Międzynarodowy Festiwal Piosenki Saules Zakis w Rydze i wielu innych. Jako wokalistka, a także jako organizator i kierownik muzyczny czynnie bierze udział w wielu projektach artystycznych, ostatnio jako autorka tekstów i wokalistka wraz z Michałem Makulskim współtworzy projekt pod nazwą „Somnium” – autorskie kołysanki dla najmłodszych, a także śpiewa w zespole z łódzkimi muzykami: Przemkiem Benbenqiem Kuczyńskim, Marcinem Jagiełło i Wojtkiem Staniszem. Od 2008 r. pracuje również jako nauczyciel emisji głosu i trener wokalny. Pomysłodawczyni i organizatorka szesnastu edycji Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Śpiewaj i Tańcz”. Warsztaty odbywały się w różnych miastach w Polsce dwa razy do roku, za każdym razem ich zwieńczeniem był koncert oraz wydanie płyty, na której popularne polskie utwory w nowoczesnych aranżacjach wykonywali uczestnicy projektu. Prowadzi zajęcia wokalne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadzi zespoły i chóry. Jej podopieczni od lat zdobywają najwyższe laury w prestiżowych konkursach wokalnych a także z powodzeniem rozwijają swoje umiejętności na mniejszych i większych scenach. Jest pasjonatką śpiewu wielogłosowego i niebanalnych rozwiązań harmonicznych Kocha pracę na scenie i pracę z ludźmi. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 2-letniej Lilki.

Kamil Dominiak – instruktor zajęć wokalnych 

Aktor, wokalista, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Uczestnik kursu Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Pracuje w teatrach muzycznych. Dotychczas występował jako Osioł w musicalu SHREK, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Brad w THE ROCKY HORROR SHOW, OCH Teatr w Warszawie, Tremont w JERRY SPRINGER THE OPERA, Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, Janek w NIE MA SOLIDARNOŚCI BEZ MIŁOŚCI, Teatr Palladium w Warszawie. Pracował w zespole wokalnym Teatru Rozrywki w Chorzowie w spektaklu SWEENEY TODD: DEMOLICZNY GOLIBRODA Z FLEET STREET. Na scenie Teatru Studio w Warszawie, zagrał główną rolę- Wiktora- w spektaklu PANNY Z WILKA. Wystąpił w BALLADYNIE w Teatrze Narodowym w Warszawie. Od niedawna współpracuje z Teatrem STU w Krakowie, gdzie można go oglądać w WESELU. Kamil zajmuje się również dubbingiem. Podkładał głos m.in. w filmie LEGENDY SOWIEGO KRÓLESTWA: STRAŻNICY GA’HOOLE. W ramach współpracy z teatrem tańca Kompania PRIMAVERA wystąpił w monodramie IKAR.

Bożena Mazur-Kołek – instruktor zajęć wokalnych

Wokalistka, autorka tekstów, miłośniczka bluesa. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tarnobrzegu, w klasie fortepianu. Przez 3 lata uczyła się w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie w klasie wokalistyki u Aliny Radziwanowskiej. Absolwentka wokalistyki jazzowej w klasie Anny Ruttar i Marty Florek na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2006 roku zdobywając Nagrodę Specjalną podczas Galicja Blues Fetival z Krośnie rozpoczęła współpracę z zespołem Los Agentos, z którym obecnie koncertuje i nagrywa. Razem z zespołem zdobyła Główną Nagrodę podczas XVIII europejskiego festiwalu Blues Aperitiv w Czechach. Bożena rozwija się również jako solistka. W roku 2011 podczas festiwalu “Moja wolności” im. J. Kofty w Warszawie zdobyła „Złoty Klucz” za interpretację utworu “Epitafium dla Mahalii Jackson. Prowadzi także działalność pedagogiczną. W 2008 roku założyła Studio Wokalne “Nowe Brzmienie” w Baranowie Sandomierskim, a w 2010 Warsztat Wokalny „Nowe Brzmienie” w Tarnobrzegu. Przez rok pracowała jako nauczyciel w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie a obecnie kontynuuje swoją pracę pedagogiczną w Zespole Szkół Społecznych im. Małego Księcia w Tarnobrzegu i  Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej oraz prowadzi liczne warsztaty. DYSKOGRAFIA: Utwory solowe – płyta festiwalowa “Wygraj Sukces” – edycja 2,3,4,10,11,12,13,14,15,18, Los Agentos – “Afrykański śnieg” (2009), “Poza horyzont” (2011), „Tom Waits Project” (2014), Hokus – “Tribute to Nalepa” (2009)

Chris Trybuś – instruktor zajęć tanecznych

W tańcu przez emocje wyraża samego siebie. Tancerz, aktor i choreograf wielu muzycznych spektakli. Podczas swojej kariery tanecznej zdobywał bogate doświadczenie zawodowe, sceniczne i teatralne. Swój warsztat szkolił u najlepszych trenerów z całego świata w rożnych stylach tanecznych od baletu, przez taniec towarzyski, współczesny, salsę po jazz. Pracował na deskach wielu teatrów w Polsce i za granicą. Obecnie jako aktor współpracuje z Royal National theatre w Londynie.  Wielokrotny Mistrz Polski w Tańcu Towarzyskim, oraz dwukrotny Mistrz świata w tańcu scenicznym. W ubiegłym roku zdobył Tytuł Mistrza Polski w Latin Show solo w kat. 16+. Obecny Mistrz Świata w Latin Show. Obecni wychowankowie tańczący w TRYBUŚ DANCE TEAM posiadają tytuł Mistrzów Świata w Latin Dance Show w formacji.

Jakub Brucheiser – instruktor zajęć wokalnych

Absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni (2016), tuż po szkole zaczął pracować jako aktor w Teatrze Muzycznym w Gdyni, a od 2018 roku jest jego solistą. Już podczas studiów miał okazję w ramach praktyk kreować na scenie role w spektaklach i musicalach : „Grease” (Roger, Sonny) reż. M. Korwin, „Skrzypek na dachu” (Perczyk)reż. J. Gruza, „O dzielnym Szewczyku..” (Szewczyk) rez. K. Rau. „Chłopi” (Kazik) reż W. Kościelniak. Będąc na etacie w Gdyńskim Muzycznym zadebiutował rolą Jaskra w słynnym musicalu „Wiedźmin”w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, który w 2017 roku ogłoszony został najlepszym spektaklem w województwie Pomorskim i do dziś grany jest z powodzeniem na Gdyńskiej scenie. Ponadto można zobaczyć go w musicalach : „Lalka” (Kuzyn Starski) reż W. Kościelniak; „Hairspray” (Corny Collins) reż B. Szyc, „Cud mniemany, czyli Krakowiaki i Górale” (Bardos) reż. M. Zadara.
Jako 13-latek grał główną role dziecięcą w musicalu „Akademia Pana Kleksa” w Teatrze Muzycznym ROMA.
Uwielbia sport, gry na konsoli i seriale Netflixowe.

 

Sandra Brucheiser – instruktorka zajęć wokalnych

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na kierunku wokalistyka jazzowa i estradowa oraz Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.Obecnie studentka Logopedii na Uniwersytecie Gdańskim. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni przy takich spektaklach jak: „Cud albo Krakowiaki i Górale”, „Hairspray”, „Skrzypek na dachu”. Prowadzi zajęcia wokalne dla młodzieży i nie tylko w Szkole muzycznej „Music Inn”.

Renia Gosławska – instruktorka zajęć wokalnych

Aktorka scen muzycznych. W roku 2001 ukończyła szkołę muzyczną II stopnia w Szczecinie. W 2005 roku została absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej spektaklem dyplomowym „Fame – Sława”, w którym wcieliła się w rolę Sereny. Obecnie na stałe związana z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Operą na Zamku w Szczecinie. Debiut teatralny odbył się w 2001 roku w Operze na Zamku, gdzie zagrała rolę Smarkatej w musicalu West Side Story (reż. Leszek Czarnota).

Piotr Pasławski – wychowawca

Student IV roku informatyki, człowiek wielu profesji:) Zawsze pomocny dla uczestników i kadry artystycznej. Aktor amator, ale z dużym potencjałem:))

Marcin Tworek – wychowawca

Absolwent WSHE w Łodzi, nauczyciel angielskiego w  tarnobrzeskiej Budowlance.

Jolanta Tworek – wychowawczyni 

Absolwentka UMCS w Lublinie, nauczyciel przyrody w SP 10 w Tarnobrzegu, uwielbia podróże i eksperymenty w kuchni.

Scroll to Top