STRONA W BUDOWIE

Jarosław Piątkowski - kierownik obozu, realizator nagrań (turnus I,II,III, IV?)
Pomysłodawca obozów artystycznych oraz twórca, i dyrektor muzyczny, Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces". Kompozytor ponad 130 piosenek dla dzieci i młodzieży, oraz muzyki do filmów dokumentalnych, reklam radiowych i telewizyjnych. Aranżer, właściciel studia nagrań Pro-Media, Od 26 lat realizator, producent i wydawca płyt do konkursu "Wygraj Sukces" i płyt edukacyjnych dla nauczycieli. Mąż udanej żony i ojciec trojga bardzo udanych dzieci:) Wnuki rewelacyjne:)
INSTRUKTORZY
Wokalistka
Wokalistka, aktorka
Wokalistka
Kamila Wolska
Logopeda, instruktorka wokalna
Wokalistka
Małgorzata Woszczyk
Tancerka
Flaunnette Mafa
Tancerka
Wokalistka
Wokalista
Aktor, wokalista
Aktor, wokalista
Wokalista, aktor
Tancerz
Mateusz Wojtasiński
Aktor, tancerz
Wokalista
Aneta Figiel - instruktorka zajęć wokalnych
Ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu i jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W międzyczasie studiowała pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1999 r. występowała w musicalu „Miss Sajgon”, który był jej debiutem musicalowym. Tak rozpoczęła współpracę z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie śpiewała w chórkach w takich musicalach jak: „Piotruś Pan”, oraz „Grease”. W latach 2001-2006 współpracowała z Teatrem Komedia w musicalu „Chicago”. Jest laureatką „Szansy na sukces” (2003) z zespołem IRA. Z piosenką „Myśl o Tobie” zakwalifikowała się do finału Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo. Oprócz udziału w jednym z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej „Jaka to melodia” Aneta ma na swoim koncie współpracę z czołowymi polskimi artystami, którzy bardzo chętnie zapraszają ją do współpracy podczas nagrań i koncertów. Są nimi między innymi Bajm, De Mono, Ryszard Rynkowski czy Maryla Rodowicz. Aneta pracuje również jako trener wokalny oraz przygotowuje solowy materiał. Sama jest kompozytorką i autorką tekstów.
Nicole Kulesza - instruktorka zajęć wokalnych
Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka Filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w najmłodszych latach swojego życia, biorąc udział w festiwalach, przeglądach i konkursach wokalnych, zarówno regionalnych, ogólnopolskich, jak i międzynarodowych, zdobywając tym samym liczne nagrody i wyróżnienia. Aktualnie jest liderką zespołu Mawn’s Gallery, który wydaje w kwietniu swoją debiutancką płytę. Półfinalistka The Voice of Poland. Jej autorskie teksty można usłyszeć nie tylko w repertuarze zespołu, ale też m.in na płytach Wygraj Sukces. Nicole tworzy teksty również na zamówienie indywidualnych wykonawców. Prywatnie uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury, poszerzać horyzonty i pracować z ludźmi pełnymi pasji. W przyszłości chce otworzyć własny dom kultury i uczyć młodych ludzi jak wypełniać codzienność sztuką!
Marysia Kołek - instruktorka zajęć wokalnych
Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.Swój warsztat szkoliła u cenionych nauczycieli wokalistyki m.in. u Aliny Radziwanowskiej, Marii Lamers, Ewy-Niewdanej – Hady, Bartka Cabonia. Uczestniczka licznych warsztatów wokalnych. Instruktor wokalny – udziela indywidualnych lekcji śpiewu, podstaw teorii muzyki, kształcenia słuchu. Nauczyciel muzyki-rytmiki w szkole podstawowej w Ślęzakach. Współpracowała z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Padwi Narodowej, w którym prowadziła warsztaty wokalne, oraz warsztaty wokalno – rytmiczne we współpracy z przedszkolem w Padwi Narodowej. Doświadczenie sceniczne nabyła koncertując na wielu polskich scenach m.in jako wokalistka zespołu RapaDub, wspólnie tworząc autorskie utwory. Obecnie pracuje jako wokalistka na statkach wycieczkowych, w firmie Royal Carribean International, kursując dookoła Świata. Śpiewanie i muzyka to jej życie. Pasja, którą pragnę zarażać każdego ucznia. Zasłuchana w muzyce jazzowej, z dużymi ambicjami doskonalenia samej siebie, trochę z głową w chmurach. Ufając, iż dysponując zwykłymi talentami i niezwykłą wytrwałością można osiągnąć wszystko.
Kamila Wolska – instruktorka zajęć wokalnych
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia polska ze specjalnością logopedyczną oraz studiów podyplomowych Kształcenie Głosu i Mowy w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła też I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnobrzegu w klasie fortepianu. Brała udział w licznych konkursach, koncertach, projektach muzycznych. Nagrała wiele piosenek na płyty „Wygraj Sukces”. W 2004 roku wraz z koleżankami w zespole KWADRO, reprezentowała Polskę na finale Junior Eurovision Song Contest w norweskim Lillerhammer. Na co dzień pracuje w Zespole Szkół Społecznych w Tarnobrzegu prowadząc zajęcia artystyczne i lekcje muzyki w gimnazjum oraz ucząc języka polskiego w liceum. Dodatkowo prowadzi prywatny gabinet logopedyczny i jest trenerem wokalnym. Po wielu warsztatach i szkoleniach szczególną uwagę poświęciła logopedii artystycznej. Emisja głosu, wyrazistość i poprawność mówienia, interpretacja tekstu, prawidłowe oddychanie, dobór repertuaru to jej konik. To właśnie liczne warsztaty wokalne i obozy artystyczne rozbudziły jej miłość do pracy z dziećmi i młodzieżą. Od wielu lat prowadzi zajęcia wokalne, na których kształci młode pokolenia kochające tak jak ona śpiew i scenę. Od początku wraz z tatą tworzyła wyjątkowość obozów artystycznych. Za największy swój sukces uważa swoją ukochaną córkę Michasię.
Barbara Piotrowska – instruktorka zajęć wokalnych







Rafał Szatan – instruktorka zajęć wokalnych
Wokalista, kompozytor i pianista. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w rodzinnym Lubinie, uczęszczał do Studia Piosenki „Estrada”w Legnicy, następnie studiował na Akademii Muzycznej w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, o specjalizacji Wokalistyka Jazzowa. W tym czasie zaczęła się również jego przygoda z teatrem i musicalem. Dostał główną rolę Troy’a w „High School Musical on Stage”, który miał swoją polską prapremierę w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Musical, reżyserowany przez T. Dutkiewicza był wystawiany praktycznie w całej Polsce, został również nagrodzony „Złotą Maską” za najlepszy spektakl dla młodych widzów. W 2010 roku dostał kolejną główną rolę Clouda Bukowskiego, w najsłynniejszym musicalu „Hair”. Pozwoliło mu to na współpracę z jednym z najlepszych reżyserów musicalowych w Polsce, Wojciechem Kościelniakiem. Następnie trafił do Teatru Rozrywki w Chorzowie, gdzie współpracował z kolejnymi świetnymi reżyserami teatralnymi, m.in.: Moniką Strzępką i Pawłem Demirskim, Magdaleną Piekorz oraz z Łukaszem Kosem i Jarosławem Stańkiem, z którymi współpracował przy spektaklu „Przebudzenie Wiosny” , w którym zagrał rolę Hanshena. Od 2015 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym Variete w Krakowie, gdzie gra na przemian dwie główne role męskie Warner/Emmet w musicalu „Legalna Blondynka” w reż. Janusza Józefowicza oraz występuję w Show muzyczno-tanecznym „Variete Film Show” w reż Janusza Szydłowskiego, gdzie również był kierownikiem muzycznym i wokalnym. Od roku 2011 do 2015 współpracował z zespołem RH Plus, którego jest wokalistą. Na swoim koncie mają kilka płyt – z Rafałem ostatnią „Po prostu 3”. Był także uczestnikiem I edycji „The Voice of Poland”, oraz ćwierćfinalistą X Factor wraz z zespołem Soul City. Od 2009 roku Rafał jest gościnnym wokalistą programu Roberta Janowskiego „Jaka to melodia”. Jest także wokalistą zespołu Soul City, chóru Opole Gospel Choir, współpracuje także z Orkiestrą Kameralną Silesian Art Collective pod batutą Mateusza Walacha. Obecnie pracuje nad solowym materiałem.
Filip Cembala – instruktor zajęć wokalnych
Aktor i wokalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej oraz Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni.
Od 2008 roku pracuje na na deskach wielu teatrów w Polsce. współpracuje z Teatrem Scena Prezentacje w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Operą na Zamku w Szczecinie. Od 2011 roku jest aktorem Teatru Polskiego w Szczecinie, gdzie zagrał role: m.in BJ w Balu manekinów, Dima w spektkalu Curikow, Mustafa w Kogucie w rosole, Parysa w Romeo i Julii, w wielu kabaretach, spektaklach muzycznych oraz koncertach. W 2012 roku został stypendystą Marszałka woj. zachodnio-pomorskiego i w ramach tego stypendium wyreżyserował widowisko słowno-muzyczne Waśnie tysiąca i jednej nocy. Wziął udział w wielu kultowych spektaklach, m.in.: Romeo i Julia, Czarnoksiężnik z Krainy Oz, Zorba czy Footloose. Pracował również w dubbingu, zagrał między innymi Krecika w bajce Safari. Nagrał piosenkę do bajki Kikoriki. Fani musicalu z pewnością znają go z Opery na Zamku w Szczecinie z roli Angel’a w szczecińskiej wersji musicalu Rent (za którą otrzymał nagrodę „debiut roku” na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni i nominację do Bursztynowego pierścienia w kategorii aktor roku ). Zagrał również Che w musiacalu Evita, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, obecnie jest w próbach do Gorączki Sobotniej Nocy w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie zagra główną rolę.
Jacek Jaco Foltyn – instruktor zajęć tanecznych
Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał w Domu Kultury Arsus w Ursusie, gdzie zaczął szkolić się pod okiem Jolanty Wdowczyk. W tym czasie poznał takie style jak Disco Dance, Disco Dance Freestyle oraz Hip Hop. Przełomem w jego życiu było spotkanie Karoliny Kroczak na warsztatach tańca współczesnego, która zaszczepiła w nim zamiłowanie do takich technik jak taniec współczesny, modern jazz . Idąc za ciosem trafił w 2011r. do grupy JazzOne w której doskonalił swój warsztat pod okiem Pawła Michno. W tym samym czasie uczęszczał regularnie na lekcje tańca klasycznego do Kamy Akucewicz, Wojciecha Warszawskiego oraz Bartosza Anczykowskiego. Z grupą JazzOne wystąpił na wielu turniejach rangi krajowej. Poszukując tego co jeszcze jest nieznane rozpoczął naukę modern jazzu, który jak twierdzi daje duże możliwości poszukiwania siebie i swojego ruchu. Tu największy wpływ na rozwój miała i ma Ksena Audrey z Harmonic Dance Studio w Paryżu. Pod jej nadzorem doskonalił swoje umiejętności w zakresie techniki modern jazz. Na co dzień Jacek nadal tańczy doskonaląc swoje umiejętności. W 2014 r. ukończył kurs instruktora tańca sportowego. W 2017 r. rozpoczął pracę jako trener i choreograf zespołu Folteens. W 2018 r. zdobył wraz ze swoim zespołem tytułu Vice Mistrzów Świata w kategorii contemporary balet. W 2018 r. zdał państwowy egzamin na sędziego Federacji WADF (World Artistic Dance Federation)
Największe Osiągnięcia:
2014 r. Krajowe Mistrzostwa Polski Modern Jazz IDO Siedlce kategoria Duety dorośli 4 miejsce tym samym kwalifikacja na Mistrzostwa Świata
2013 r. Krajowe Mistrzostwa Polski IDO JAZZ Grójec kat. Duety Dorośli 5 miejsce
2012 r. Eliminacje do Mistrzostw Świata Federacji IMDF II miejsce kategoria soliści
2007 r. World Dance Week In Mikołajki kategoria Show Dance soliści 5 miejsce
W 2016 roku prowadził grupę osób niewidomych i niedowidzących.
Adrian Wiśniewski – instruktor zajęć teatralnych
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, na Wydziale Aktorskim ze specjalizacją wokalno-estradową. Zadebiutował na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, gdzie zagrał Hipolita w „Idiocie” w reż. W. Kościelniaka. Współpracował z Teatrem Narodowym oraz Rampa w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu, Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz Krakowską Operą Kameralną. Na swoim koncie ma epizody w serialach (m.in.) „M jak Miłość”, „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”, „Komisja morderstw”. Obecnie współpracuje ze Studiem ACCANTUS, z którym koncertuje w całej Polsce oraz z Filharmonią Narodową w Warszawie. Współtworzy STUDIO AKTORSKIEJ INTERPRETACJI LITERATURY. Prowadzi również zajęcia i warsztaty aktorskie
Karol Jasiński – instruktor zajęć teatralnych
Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie oraz Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Grał między innymi w Teatrze Polskim w Warszawie, Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Teatrze Stu, Teatrze Muzycznym w Lublinie, Teatrze Variete , Teatrze PWST w Krakowie, Teatrze Barakah oraz w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Laureat Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Miał okazję grać także w serialach Barwy szczęścia, Belle Epoque oraz w filmie „Kochanka Szamoty”. Obecnie współpracuje z przedszkolem „Zaczarowane motylki” w Warszawie, a także prowadzi warsztaty teatralne z młodzieżą na terenie całego kraju. W wolnym czasie zajmuje się grą na gitarze, treningami triathlonowymi, strzelectwem sportowym oraz wspinaczką. Jego pasją są także architektura, taniec, śpiew oraz step amerykański.
Piotr Tłustochowicz – instruktor zajęć wokalnych
Pochodzący z Rybnika wokalista, pianista i kompozytor. WULKAN!!! energii. Finalista 6 edycji the Voice of Poland oraz laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki, w tym zwycięzca międzynarodowego festiwalu Anny German w Zielonej Górze. Współpracował między innymi z takimi postaciami jak Andrzej Poniedzielski, Andrzej Piaseczny, Margaret, Maria Sadowska.
Wychowawcy:

Danuta Piątkowska – wychowawczyni
Absolwentka Filologii Polskiej WSP w Kielcach. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie plastyki i muzyki” oraz Studium Dramy w Polskim Ośrodku Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży – ASSISTEJ. Jest nauczycielem dyplomowanym, uczy języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu. Matka trójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)

Iwona Bogdańska – wychowawczyni
Wieloletnia wychowawczyni na obozach i koloniach. Matka dwójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)

Aleksandra Szacowna-Błaszczyk – wychowawczyni
wspomagający w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole. Założycielka Stowarzyszenia „Kolska Trójka”, obecnie pełni funkcję zastępcy prezesa. Od wielu lat prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci, promując je w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Współzałożycielka zespołu muzycznego (instrumentalno-wokalnego) „Sonatka”. Współorganizatorka cyklicznych imprez szkolnych i miejskich.

Helena Bartosik – wychowawczyni
Pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel wspomagający w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole. Od wielu lat zajmuje się rozwojem artystycznym dzieci. Współzałożycielka zespołu muzycznego (instrumentalno-wokalnego) „Sonatka” i Stowarzyszenia „Kolska Trójka”. Współorganizatorka cyklicznych imprez szkolnych i miejskich.

Krzysztof Wolski – wychowawca
Nauczyciel biologii w Zespole Szkół Społecznych nr. 1 w Tarnobrzegu. Od wielu lat wychowawca i kierownik na obozach artystycznych. Mąż bardzo udanej żony, i tato fantastycznej córki Michasi:)

Marcin Murawski – realizator nagrań
Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Kontrabasista, basista, od wielu lat związany z Teatrem Roma w Warszawie. Właściciel studia i realizator nagrań w Studio FreshSound w Józefosławiu. Ponownie młody tato:)

Kacper Piątkowski – realizator nagrań
Student informatyki, absolwent Szkoły Muzyczne II stopnia w klasie fortepianu. Realizator dźwięku w warszawskim Radiu Bajka oraz w Teatrze Małego Widza w Warszawie. Realizator nagrań na wielu obozach artystycznych.
Współpracowali z nami:
Małgorzata Tarczyńska – instruktorka zajęć tanecznych
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jej przygoda z tańcem zaczęła się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, w której spędziła 3 lata. Następnie postanowiła zmienić styl tańca. Przez dwa lata tańczyła w Studiu Buffo. Potem była tancerką zespołu Caro Dance, gdzie zdobyła wiele tytułów mistrzowskich. Obecnie instruktorka w Akademii Tańca Hakiel, oraz właścicielka firmy Malgo-Art, zajmującej się oprawą artystyczną eventów.
Barbara Garstka – instruktorka zajęć teatralnych
Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie skrzypiec i Wydziału Wokalno – Aktorskiego krakowskiej PWST im. Ludwika Solskiego. Debiutowała już jako studentka w ,,Szkole Żon” na deskach Narodowego Teatru Starego im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Następnie współpracowała z wieloma teatrami: Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatrem 6. Piętro, Teatrem Muzycznym ROMA gdzie zagrała w słynnym musicalu Mamma Mia rolę Sophi, Teatrem Kwadrat w Warszawie czy krakowskim Teatrem Variété, gdzie można ją zobaczyć w „Operze za trzy grosze”. Występowała też na krakowskiej Scenie STU. Jako aktorka filmowa debiutowała w „Ostatnim Piętrze”, ale zagrała również w takich produkcjach jak: „Piłsudski”, „Zaćma”, czy „Listy do M.3”. Jest także aktorką serialową i dubbingową. Niedługo zobaczymy ją, jako Elżbietę Czyżewską, w serialu o Agnieszce Osieckiej. Obecnie można podziwiać niezwykłą energię i talent Basi również w Teatrze Syrena w musicalu „Rock of Ages”, gdzie gra Sherrie,A także w musicalu „Kapitan Żbik i Żółty Saturator” gdzie gra Kasię. Basia uwielbia spędzać wolny czas z rodziną i znajomymi. Ceni sobie każdą chwilę – zwłaszcza wieczory i długie kąpiele w wannie (z muzyką w tle). Potrafi się bawić, a jak można to potrafi i leniuchować.
Dominika Guzek – instruktorka zajęć wokalnych
Aktorka dramatyczna, musicalowa, dubbingowa, wokalistka. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie na Wydziale Aktorskim o specjalności wokalno-aktorskiej. Zwieńczeniem jej edukacji była nagroda Grand Prix na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za wybitną osobowość sceniczną w spektaklu dyplomowym Do dna w reż. Ewy Kaim. Na scenie musicalowej debiutowała w 2015 r. w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie w musicalu „Koty”, co przyniosło jej wiele dalszych sukcesów i ról teatralnych- zagrała m.in. w musicalach: „High School Musical” czy „Hair” w Gliwickim Teatrze Muzycznym, wcieliła się w rolę Columbii w musicalu „The Rocky Horror Show” w warszawskim Och – Teatrze czy Kimchi w spektaklu muzycznym „Summertime” w reż. Wojciecha Kościelniaka. W latach w 2017 – 2019 była członkiem zespołu aktorskiego Teatru Rozrywki w Chorzowie, gdzie zagrała m.in. główną rolę- Rosemary Pilkington w musicalu „Jak odnieść sukces w biznesie zanadto się nie wysilając” w reż. Jacka Bończyka. Ma w swoim dorobku również role dramatyczne: Barbara Radzwiłłówna w spektaklu „Stańczyk. Musical” w reż. Eweliny Marciniak czy Luis w Nietykalnych w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie. Jest aktorką krakowskiej sceny Teatru Groteska, gdzie można ją zobaczyć m.in. w tytułowej roli w przedstawieniu „Ania z Zielonego Wzgórza” czy Bell w Pięknej i Bestii. Obecnie gra główną rolę- Sherrie w musicalu „Rock of Ages” w Teatrze Syrena w Warszawie u boku jednego z naszych trenerów wokalnych Rafała Szatana. Współpracowała również z Krakowskim Teatrem Variete („Legalna Blondynka”), Teatrem Palladium w Warszawie („Nie ma solidarności bez miłości”), Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu czy krakowskim Teatrze Barakah („Noce waniliowych myszy”). Brała udział w Krakowskim Salonie Poezji: Półtora Pokoju- poezja Josifa Brodskiego w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie.
Poza działalnością teatralną ma na swoim koncie udział w programach telewizyjnych takich jak: „Szansa na Sukces” czy „Talent za Talent”. Jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych Festiwali Piosenki, zdobyła m.in. II nagrodę w Konkursie Eurowizji dla Dzieci organizowanym przez Telewizję Polską w 2003 r. Była prezenterką młodzieżowego programu telewizyjnego „5-10-15”. Nagrała płytę z piosenkami dla dzieci ze spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza”, a także pojawiła się na 10- tej Jubileuszowej płycie Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” w piosence „Matoł”. Użycza głosu do produkcji Netflixa dubbingując postaci w serialach takich jak „BoJack Horseman” czy „Paradise PD”.
Marta Smuk – instruktor zajęć teatralnych
Aktorka i wokalistka Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Absolwentka Państwowego Liceum Muzycznego w Legnicy (kierunek wokal), Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Głogowie (kier. fortepian, wokal ,flet prosty) i Studium Wokalnego przy Klubie Garnizonowym w Głogowie (kierunek wokal). Studiowała na kierunku jazzu i muzyki rozrywkowej na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Finalistka II edycji programu „Idol” w telewizji Polsat (2003). Zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” w TVP 2 z udziałem Czesława Niemena. Na deskach teatralnych obecna od 1999r., kiedy to zadebiutowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni rolą Dione w spektaklu „Hair” w reż. Wojciecha Kościelniaka. Wielokrotnie zresztą kontynuowała współpracę z reżyserem: w „Operze za trzy grosze” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, „Chłopi”, „Lalka”, „Bal w operze” czy „Francesco” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Kilkuletnia obecność na deskach Teatru Muzycznego Roma zaowocowała udziałem w przedstawieniach „Miss Saigon”, „Grease”, „Akademia Pana Kleksa” i „Koty”. Współpracuje z wybitnymi reżyserami: Jerzym Gruzą („Skrzypek na dachu” – rola Szpryncy, córki Tewiego), Maciejem Korwinem („Shrek” – Smoczyca, „Spamalot” – Pani Jeziora), Tomaszem Dutkiewiczem („Ghost” – Oda Mae Brown, „Gorączka Sobotniej Nocy”), Marcinem Sławińskim („Okno na Parlament” – pokojówka) oraz Justyną Celedą u której wcieliła się w postać Dziudziulińskiej w spektaklu „Klub Kawalerów”. Rola ta została dostrzeżona przez społeczność teatralną, co zaowocowało przyznaniem przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego indywidualnego wyróżnienia aktorskiego w ogólnopolskim konkursie „Klasyka Żywa” w 2015r. Do innych najważniejszych wyróżnień zalicza także otrzymaną w 2010r. nagrodę publiczności na Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni za rolę Pani Jeziora w spektaklu „Spamalot”, za którą w tym samym roku otrzymała nagrodę Prezydenta Gdyni w uznaniu „temperamentu, wdzięku i kunsztu wokalnego”.
Wystąpiła w spektaklu „Ostatnie takie lato” w reż. Dariusza Lewandowskiego i koncercie „Porgy and Bess” w reż. Ryszarda Ronczewskiego.
Swojego niepowtarzalnego głosu użycza także w produkcjach filmowych, zarówno w dubbingu jak i nagrywając partie wokalne do takich filmów jak: „Mr Peabody i Sherman”, „Zaczarowana” (2007), „Shrek 2” i „Król Lew 3” (2004), „Mój Brat Niedźwiedź” (2003), „Kim Kolwiek” (2002). Nagrana do filmu „It’s all about love” z muzyką Zbigniewa Preisnera piosenka „Like a dream” znalazła się na płycie „Praisner’s Voices” stanowiącej autorską kompilację najlepszych głosów w utworach kompozytora.
Dominika Rydz-Kancler – instruktor zajęć wokalnych
Wokalistka i trener wokalny, autorka tekstów. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w Pabianicach, swój głos kształciła pod kierunkiem m.in. Elżbiety Zapendowskiej, Piotra Hajduka, Bartka Cabonia. Śpiewa od najmłodszych lat. Laureatka wielu festiwali i konkursów piosenki w Polsce i za granicą, m.in.: Ogólnopolski Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”(Grand Prix 2004), Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Koninie, Międzynarodowy Festiwal im. Anny German w Zielonej Górze, Międzynarodowy Festiwal im. Anny Jantar we Wrześni, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, Międzynarodowy Festiwal Piosenki Universong na Teneryfie, Międzynarodowy Festiwal Piosenki Saules Zakis w Rydze i wielu innych. Jako wokalistka, a także jako organizator i kierownik muzyczny czynnie bierze udział w wielu projektach artystycznych, ostatnio jako autorka tekstów i wokalistka wraz z Michałem Makulskim współtworzy projekt pod nazwą „Somnium” – autorskie kołysanki dla najmłodszych, a także śpiewa w zespole z łódzkimi muzykami: Przemkiem Benbenqiem Kuczyńskim, Marcinem Jagiełło i Wojtkiem Staniszem. Od 2008 r. pracuje również jako nauczyciel emisji głosu i trener wokalny. Pomysłodawczyni i organizatorka szesnastu edycji Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Śpiewaj i Tańcz”. Warsztaty odbywały się w różnych miastach w Polsce dwa razy do roku, za każdym razem ich zwieńczeniem był koncert oraz wydanie płyty, na której popularne polskie utwory w nowoczesnych aranżacjach wykonywali uczestnicy projektu. Prowadzi zajęcia wokalne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadzi zespoły i chóry. Jej podopieczni od lat zdobywają najwyższe laury w prestiżowych konkursach wokalnych a także z powodzeniem rozwijają swoje umiejętności na mniejszych i większych scenach. Jest pasjonatką śpiewu wielogłosowego i niebanalnych rozwiązań harmonicznych Kocha pracę na scenie i pracę z ludźmi. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 2-letniej Lilki.
Kamil Dominiak – instruktor zajęć wokalnych
Aktor, wokalista, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Uczestnik kursu Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Pracuje w teatrach muzycznych. Dotychczas występował jako Osioł w musicalu SHREK, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Brad w THE ROCKY HORROR SHOW, OCH Teatr w Warszawie, Tremont w JERRY SPRINGER THE OPERA, Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, Janek w NIE MA SOLIDARNOŚCI BEZ MIŁOŚCI, Teatr Palladium w Warszawie. Pracował w zespole wokalnym Teatru Rozrywki w Chorzowie w spektaklu SWEENEY TODD: DEMOLICZNY GOLIBRODA Z FLEET STREET. Na scenie Teatru Studio w Warszawie, zagrał główną rolę- Wiktora- w spektaklu PANNY Z WILKA. Wystąpił w BALLADYNIE w Teatrze Narodowym w Warszawie. Od niedawna współpracuje z Teatrem STU w Krakowie, gdzie można go oglądać w WESELU. Kamil zajmuje się również dubbingiem. Podkładał głos m.in. w filmie LEGENDY SOWIEGO KRÓLESTWA: STRAŻNICY GA’HOOLE. W ramach współpracy z teatrem tańca Kompania PRIMAVERA wystąpił w monodramie IKAR.
Bożena Mazur-Kołek – instruktor zajęć wokalnych
Wokalistka, autorka tekstów, miłośniczka bluesa. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tarnobrzegu, w klasie fortepianu. Przez 3 lata uczyła się w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie w klasie wokalistyki u Aliny Radziwanowskiej. Absolwentka wokalistyki jazzowej w klasie Anny Ruttar i Marty Florek na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2006 roku zdobywając Nagrodę Specjalną podczas Galicja Blues Fetival z Krośnie rozpoczęła współpracę z zespołem Los Agentos, z którym obecnie koncertuje i nagrywa. Razem z zespołem zdobyła Główną Nagrodę podczas XVIII europejskiego festiwalu Blues Aperitiv w Czechach. Bożena rozwija się również jako solistka. W roku 2011 podczas festiwalu “Moja wolności” im. J. Kofty w Warszawie zdobyła „Złoty Klucz” za interpretację utworu “Epitafium dla Mahalii Jackson. Prowadzi także działalność pedagogiczną. W 2008 roku założyła Studio Wokalne “Nowe Brzmienie” w Baranowie Sandomierskim, a w 2010 Warsztat Wokalny „Nowe Brzmienie” w Tarnobrzegu. Przez rok pracowała jako nauczyciel w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie a obecnie kontynuuje swoją pracę pedagogiczną w Zespole Szkół Społecznych im. Małego Księcia w Tarnobrzegu i Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej oraz prowadzi liczne warsztaty. DYSKOGRAFIA: Utwory solowe – płyta festiwalowa “Wygraj Sukces” – edycja 2,3,4,10,11,12,13,14,15,18, Los Agentos – “Afrykański śnieg” (2009), “Poza horyzont” (2011), „Tom Waits Project” (2014), Hokus – “Tribute to Nalepa” (2009)
Chris Trybuś – instruktor zajęć tanecznych
W tańcu przez emocje wyraża samego siebie. Tancerz, aktor i choreograf wielu muzycznych spektakli. Podczas swojej kariery tanecznej zdobywał bogate doświadczenie zawodowe, sceniczne i teatralne. Swój warsztat szkolił u najlepszych trenerów z całego świata w rożnych stylach tanecznych od baletu, przez taniec towarzyski, współczesny, salsę po jazz. Pracował na deskach wielu teatrów w Polsce i za granicą. Obecnie jako aktor współpracuje z Royal National theatre w Londynie. Wielokrotny Mistrz Polski w Tańcu Towarzyskim, oraz dwukrotny Mistrz świata w tańcu scenicznym. W ubiegłym roku zdobył Tytuł Mistrza Polski w Latin Show solo w kat. 16+. Obecny Mistrz Świata w Latin Show. Obecni wychowankowie tańczący w TRYBUŚ DANCE TEAM posiadają tytuł Mistrzów Świata w Latin Dance Show w formacji.
Jakub Brucheiser – instruktor zajęć wokalnych
Absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni (2016), tuż po szkole zaczął pracować jako aktor w Teatrze Muzycznym w Gdyni, a od 2018 roku jest jego solistą. Już podczas studiów miał okazję w ramach praktyk kreować na scenie role w spektaklach i musicalach : „Grease” (Roger, Sonny) reż. M. Korwin, „Skrzypek na dachu” (Perczyk)reż. J. Gruza, „O dzielnym Szewczyku..” (Szewczyk) rez. K. Rau. „Chłopi” (Kazik) reż W. Kościelniak. Będąc na etacie w Gdyńskim Muzycznym zadebiutował rolą Jaskra w słynnym musicalu „Wiedźmin”w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, który w 2017 roku ogłoszony został najlepszym spektaklem w województwie Pomorskim i do dziś grany jest z powodzeniem na Gdyńskiej scenie. Ponadto można zobaczyć go w musicalach : „Lalka” (Kuzyn Starski) reż W. Kościelniak; „Hairspray” (Corny Collins) reż B. Szyc, „Cud mniemany, czyli Krakowiaki i Górale” (Bardos) reż. M. Zadara.
Jako 13-latek grał główną role dziecięcą w musicalu „Akademia Pana Kleksa” w Teatrze Muzycznym ROMA.
Uwielbia sport, gry na konsoli i seriale Netflixowe.
Sandra Brucheiser – instruktorka zajęć wokalnych
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na kierunku wokalistyka jazzowa i estradowa oraz Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.Obecnie studentka Logopedii na Uniwersytecie Gdańskim. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni przy takich spektaklach jak: „Cud albo Krakowiaki i Górale”, „Hairspray”, „Skrzypek na dachu”. Prowadzi zajęcia wokalne dla młodzieży i nie tylko w Szkole muzycznej „Music Inn”.
Renia Gosławska – instruktorka zajęć wokalnych
Aktorka scen muzycznych. W roku 2001 ukończyła szkołę muzyczną II stopnia w Szczecinie. W 2005 roku została absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej spektaklem dyplomowym „Fame – Sława”, w którym wcieliła się w rolę Sereny. Obecnie na stałe związana z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Operą na Zamku w Szczecinie. Debiut teatralny odbył się w 2001 roku w Operze na Zamku, gdzie zagrała rolę Smarkatej w musicalu West Side Story (reż. Leszek Czarnota).
Piotr Pasławski – wychowawca
Student IV roku informatyki, człowiek wielu profesji:) Zawsze pomocny dla uczestników i kadry artystycznej. Aktor amator, ale z dużym potencjałem:))
Marcin Tworek – wychowawca
Absolwent WSHE w Łodzi, nauczyciel angielskiego w tarnobrzeskiej Budowlance.
Jolanta Tworek – wychowawczyni
Absolwentka UMCS w Lublinie, nauczyciel przyrody w SP 10 w Tarnobrzegu, uwielbia podróże i eksperymenty w kuchni.