Kadra

Jarosław Piątkowski – kierownik obozu, realizator nagrań (turnus I,II,III,IV)

Pomysłodawca obozów artystycznych oraz twórca, i dyrektor muzyczny, Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Kompozytor ponad 80 piosenek dla dzieci i młodzieży, oraz muzyki do filmów dokumentalnych, reklam radiowych i telewizyjnych. Aranżer, właściciel studia nagrań Pro-Media, Od 25 lat realizator, producent i wydawca płyt do konkursu „Wygraj Sukces” i płyt edukacyjnych dla nauczycieli. Mąż udanej żony i ojciec trojga bardzo udanych dzieci:)


Aneta Figiel – instruktor zajęć wokalnych (turnus I,II)

Ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu i jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W międzyczasie studiowała pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1999 r. występowała w musicalu „Miss Sajgon”, który był jej debiutem musicalowym. Tak rozpoczęła współpracę z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie śpiewała w chórkach w takich musicalach jak: „Piotruś Pan”, oraz „Grease”. W latach 2001-2006 współpracowała z Teatrem Komedia w musicalu „Chicago”. Jest laureatką „Szansy na sukces” (2003) z zespołem IRA. Z piosenką „Myśl o Tobie” zakwalifikowała się do finału Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo. Oprócz udziału w jednym z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej „Jaka to melodia” Aneta ma na swoim koncie współpracę z czołowymi polskimi artystami, którzy bardzo chętnie zapraszają ją do współpracy podczas nagrań i koncertów. Są nimi między innymi Bajm, De Mono, Ryszard Rynkowski czy Maryla Rodowicz. Aneta pracuje również jako trener wokalny oraz przygotowuje solowy materiał. Sama jest kompozytorką i autorką tekstów.


Nicole Kulesza – instruktor zajęć wokalnych (turnus III)

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka Filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w najmłodszych latach swojego życia, biorąc udział w festiwalach, przeglądach i konkursach wokalnych, zarówno regionalnych, ogólnopolskich, jak i międzynarodowych, zdobywając tym samym liczne nagrody i wyróżnienia. Aktualnie jest liderką zespołu Mawn’s Gallery, który wydaje w kwietniu swoją debiutancką płytę. Półfinalistka The Voice of Poland. Jej autorskie teksty można usłyszeć nie tylko w repertuarze zespołu, ale też m.in na płytach Wygraj Sukces. Nicole tworzy teksty również na zamówienie indywidualnych wykonawców. Prywatnie uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury, poszerzać horyzonty i pracować z ludźmi pełnymi pasji. W przyszłości chce otworzyć własny dom kultury i uczyć młodych ludzi jak wypełniać codzienność sztuką!


Maria Kołek – instruktor zajęć wokalnych (turnus III)

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.Swój warsztat szkoliła u cenionych nauczycieli wokalistyki m.in. u Aliny Radziwanowskiej, Marii Lamers, Ewy-Niewdanej – Hady, Bartka Cabonia. Uczestniczka licznych warsztatów wokalnych. Instruktor wokalny – udziela indywidualnych lekcji śpiewu, podstaw teorii muzyki, kształcenia słuchu. Nauczyciel muzyki-rytmiki w szkole podstawowej w Ślęzakach.  Współpracowała z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Padwi Narodowej, w którym prowadziła warsztaty wokalne, oraz warsztaty wokalno – rytmiczne we współpracy z przedszkolem w Padwi Narodowej. Doświadczenie sceniczne nabyła koncertując na wielu polskich scenach m.in jako wokalistka zespołu RapaDub, wspólnie tworząc autorskie utwory. Obecnie pracuje jako wokalistka na statkach wycieczkowych, w firmie Royal Carribean International, kursując dookoła Świata.  Śpiewanie i muzyka to jej życie. Pasja, którą pragnę zarażać każdego ucznia.  Zasłuchana w muzyce jazzowej,  z dużymi ambicjami doskonalenia samej siebie, trochę z głową w chmurach. Ufając, iż dysponując zwykłymi talentami i niezwykłą wytrwałością można osiągnąć wszystko.


Bożena Mazur-Kołek – instruktor zajęć wokalnych (turnus I,II)

Wokalistka, autorka tekstów, miłośniczka bluesa. Absolwentka PSM I stopnia w Tarnobrzegu, w klasie fortepianu. Przez 3 lata uczyła się w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie, w klasie wokalistyki u Aliny Radziwanowskiej. Absolwentka wokalistyki jazzowej w klasie Anny Ruttar i Marty Florek na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2006 roku zdobywając Nagrodę Specjalną podczas Galicja Blues Fetival z Krośnie rozpoczęła współpracę z zespołem Los Agentos, z którym obecnie koncertuje i nagrywa. Razem z zespołem zdobyła Główną Nagrodę podczas XVIII europejskiego festiwalu Blues Aperitiv w Czechach. Od wielu lat znajduje się w topowej 10-tce bluesowych wokalistek roku czytelników Kwartalnika „TWÓJ BLUES”. Bożena prowadzi także działalność pedagogiczną. W 2008 roku założyła Studio Wokalne “Nowe Brzmienie” w Baranowie Sandomierskim, a w 2010 Warsztat Wokalny „Nowe Brzmienie” w Tarnobrzegu. Przez rok pracowała jako nauczyciel w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie a obecnie kontynuuje swoją pracę pedagogiczną w Zespole Szkół Społecznych im. Małego Księcia w Tarnobrzegu i Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej oraz prowadzi liczne warsztaty. Od 2017 roku jest również redaktorem w międzynarodowym kwartalniku „TWÓJ BLUES”, gdzie pisze artykuły o historii bluesa, przeprowadza wywiady i recenzuje wydarzenia bluesowe. DYSKOGRAFIA: Utwory solowe – płyta festiwalowa “Wygraj Sukces” – edycja 2,3,4,10,11,12,13,14,15,18, Los Agentos – “Afrykański śnieg” (2009), “Poza horyzont” (2011), „Tom Waits Project” (2014), Hokus – “Tribute to Nalepa” (2009)


Kamila Wolska – instruktor zajęć wokalnych IV turnus

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia polska ze specjalnością logopedyczną oraz studiów podyplomowych Kształcenie Głosu i Mowy w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła też I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnobrzegu w klasie fortepianu. Brała udział w licznych konkursach, koncertach, projektach muzycznych. Nagrała wiele piosenek na płyty „Wygraj Sukces”. W 2004 roku wraz z koleżankami w zespole KWADRO, reprezentowała Polskę na finale Junior Eurovision Song Contest w norweskim Lillerhammer. Na co dzień pracuje w Zespole Szkół Społecznych w Tarnobrzegu prowadząc zajęcia artystyczne i lekcje muzyki w gimnazjum oraz ucząc języka polskiego w liceum. Dodatkowo prowadzi prywatny gabinet logopedyczny i jest trenerem wokalnym. Po wielu warsztatach i szkoleniach szczególną uwagę poświęciła logopedii artystycznej. Emisja głosu, wyrazistość i poprawność mówienia, interpretacja tekstu, prawidłowe oddychanie, dobór repertuaru to jej konik. To właśnie liczne warsztaty wokalne i obozy artystyczne rozbudziły jej miłość do pracy z dziećmi i młodzieżą. Od wielu lat prowadzi zajęcia wokalne, na których kształci młode pokolenia kochające tak jak ona śpiew i scenę. Od początku wraz z tatą tworzyła wyjątkowość obozów artystycznych. Za największy swój sukces uważa swoją ukochaną córkę Michasię.

Dominika Guzek – instruktor zajęć wokalnych (turnus II)

Aktorka dramatyczna, musicalowa, dubbingowa, wokalistka. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie na Wydziale Aktorskim o specjalności wokalno-aktorskiej. Zwieńczeniem jej edukacji była nagroda Grand Prix na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za wybitną osobowość sceniczną w spektaklu dyplomowym
Do dna w reż. Ewy Kaim.
Na scenie musicalowej debiutowała w 2015r. w Teatrze Muzyczym Roma w Warszawie
w musicalu „Koty”, co przyniosło jej wiele dalszych sukcesów i ról teatralnych- zagrała m.in. w musicalach: „High School Musical” czy „Hair” w Gliwickim Teatrze Muzycznym, wcieliła się w rolę Columbii w musicalu „The Rocky Horror Show” w warszawskim Och – Teatrze
czy Kimchi w spektaklu muzycznym „Summertime” w reż. Wojciecha Kościelniaka.
W latach w 2017 – 2019 była członkiem zespołu aktorskiego Teatru Rozrywki w Chorzowie, gdzie zagrała m.in. główną rolę- Rosemary Pilkington w musicalu
„Jak odnieść sukces w biznesie zanadto się nie wysilijąc” w reż. Jacka Bończyka.
Ma w swoim dorobku również role dramatyczne: Barbara Radzwiłłówna w spektaklu „Stańczyk. Musical” w reż. Eweliny Marciniak czy Luis w Nietykalnych
w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie. Jest aktorką krakowskiej sceny Teatru Groteska, gdzie można ją zobaczyć m.in. w tytułowej roli w przedstawieniu „Ania z Zielonego Wzgórza”
czy Bell w Pięknej i Bestii. Obecnie gra główną rolę- Sherrie w musicalu „Rock of Ages”
w Teatrze Syrena w Warszawie u boku jednego z naszych trenerów wokalnych Rafała Szatana. Współpracowała również z Krakowskim Teatrem Variete („Legalna Blondynka”), Teatrem Palladium w Warszawie („Nie ma solidarności bez miłości”),
Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu czy krakowskim Teatrze Barakah
(„Noce waniliowych myszy”). Brała udział w Krakowskim Salonie Poezji: Półtora Pokoju- poezja Josifa Brodskiego w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie.
Poza działalnością teatralną ma na swoim koncie udział w programach telewizyjnych
takich jak: „Szansa na Sukces” czy „Talent za Talent”. Jest laureatką wielu ogólnopolskich
i międzynarodowych Festiwali Piosenki, zdobyła m.in. II nagrodę w Konkursie Eurowizji
dla Dzieci organizowanym przez Telewizję Polską w 2003r.
Była prezenterką młodzieżowego programu telewizyjnego „5-10-15”.
Nagrała płytę z piosenkami dla dzieci ze spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza”,
a także pojawiła się na 10- tej Jubileuszowej płycie Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”
w piosence „Matoł”. Użycza głosu do produkcji Netflixa dubbingując postaci w serialach takich jak „BoJack Horseman” czy „Paradise PD”.

Barbara Garstka – instruktorka zajęć teatralnych (I turnus)

Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie skrzypiec 🎻 i Wydziału Wokalno – Aktorskiego krakowskiej PWST im. Ludwika Solskiego. Debiutowała już jako studentka w ,,Szkole Żon” na deskach Narodowego Teatru Starego im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Następnie współpracowała z wieloma teatrami: Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatrem 6. Piętro, Teatrem Muzycznym ROMA gdzie zagrała w słynnym musicalu Mamma Mia rolę Sophi, Teatrem Kwadrat w Warszawie czy krakowskim Teatrem Variété, gdzie można ją zobaczyć w „Operze za trzy grosze”. Występowała też na krakowskiej Scenie STU. Jako aktorka filmowa debiutowała w „Ostatnim Piętrze”, ale zagrała również w takich produkcjach jak: „Piłsudski”, „Zaćma”, czy „Listy do M.3”. Jest także aktorką serialową i dubbingową. Niedługo zobaczymy ją, jako Elżbietę Czyżewską, w serialu o  Agnieszce Osieckiej. Obecnie można podziwiać niezwykłą energię i talent Basi również w Teatrze Syrena w musicalu „Rock of Ages”, gdzie gra Sherrie,A także w musicalu „Kapitan Żbik i Żółty Saturator” gdzie gra Kasię. Basia uwielbia spędzać wolny czas z rodziną i znajomymi. Ceni sobie każdą chwilę – zwłaszcza wieczory i długie kąpiele w wannie 🛁 (z muzyką w tle). Potrafi się bawić, a jak można to potrafi i leniuchować.

Rafał Szatan – instruktor zajęć wokalnych (turnus I i II)

Wokalista, kompozytor i pianista. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w rodzinnym Lubinie, uczęszczał do Studia Piosenki „Estrada”w Legnicy, następnie studiował na Akademii Muzycznej w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, o specjalizacji Wokalistyka Jazzowa. W tym czasie zaczęła się również jego przygoda z teatrem i musicalem. Dostał główną rolę Troy’a w „High School Musical on Stage”, który miał swoją polską prapremierę w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Musical, reżyserowany przez T. Dutkiewicza był wystawiany praktycznie w całej Polsce, został również nagrodzony „Złotą Maską” za najlepszy spektakl dla młodych widzów. W 2010 roku dostał kolejną główną rolę Clouda Bukowskiego, w najsłynniejszym musicalu „Hair”. Pozwoliło mu to na współpracę z jednym z najlepszych reżyserów musicalowych w Polsce, Wojciechem Kościelniakiem. Następnie trafił do Teatru Rozrywki w Chorzowie, gdzie współpracował z kolejnymi świetnymi reżyserami teatralnymi, m.in.: Moniką Strzępką i Pawłem Demirskim, Magdaleną Piekorz oraz z Łukaszem Kosem i Jarosławem Stańkiem, z którymi współpracował przy spektaklu „Przebudzenie Wiosny” , w którym zagrał rolę Hanshena. Od 2015 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym Variete w Krakowie, gdzie gra na przemian dwie główne role męskie Warner/Emmet w musicalu „Legalna Blondynka” w reż. Janusza Józefowicza oraz występuję w Show muzyczno-tanecznym „Variete Film Show” w reż Janusza Szydłowskiego, gdzie również był kierownikiem muzycznym i wokalnym. Od roku 2011 do 2015 współpracował z zespołem RH Plus, którego jest wokalistą. Na swoim koncie mają kilka płyt – z Rafałem ostatnią „Po prostu 3”. Był także uczestnikiem I edycji „The Voice of Poland”, oraz ćwierćfinalistą X Factor wraz z zespołem Soul City. Od 2009 roku Rafał jest gościnnym wokalistą programu Roberta Janowskiego „Jaka to melodia”. Jest także wokalistą zespołu Soul City, chóru Opole Gospel Choir, współpracuje także z Orkiestrą Kameralną Silesian Art Collective pod batutą Mateusza Walacha. Obecnie pracuje nad solowym materiałem.


Filip Cembala – instruktor zajęć wokalnych (turnus I)

Aktor i wokalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej oraz Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni.
Od 2008 roku pracuje na na deskach wielu teatrów w Polsce. współpracuje z Teatrem Scena Prezentacje w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Operą na Zamku w Szczecinie. Od 2011 roku jest aktorem Teatru Polskiego w Szczecinie, gdzie zagrał role: m.in BJ w Balu manekinów, Dima w spektkalu Curikow, Mustafa w Kogucie w rosole, Parysa w Romeo i Julii, w wielu kabaretach, spektaklach muzycznych oraz koncertach. W 2012 roku został stypendystą Marszałka woj. zachodnio-pomorskiego i w ramach tego stypendium wyreżyserował widowisko słowno-muzczyne Waśnie tysiąca i jednej nocy. Wziął udział w wielu kultowych spektaklach, m.in.: Romeo i Julia, Czarnoksiężnik z Krainy Oz, Zorba czy Footloose. Pracował również w dubbingu, zagrał między innymi Krecika w bajce Safari. Nagrał piosenkę do bajki Kikoriki. Fani musicalu z pewnością znają go z Opery na Zamku w Szczecinie z roli Angel’a w szczecińskiej wersji musicalu Rent (za którą otrzymał nagrodę „debiut roku” na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni i nominację do Bursztynowego pierścienia w kategorii aktor roku ). Zagrał również Che w musiacalu Evita, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, obecnie jest w próbach do Gorączki Sobotniej Nocy w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie zagra główną rolę.


Małgorzata Tarczyńska – instruktor zajęć tanecznych (turnus II)

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.  Jej przygoda z tańcem zaczęła się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, w której spędziła 3 lata. Następnie postanowiła zmienić styl tańca. Przez dwa lata tańczyła w Studiu Buffo. Potem była tancerką zespołu Caro Dance, gdzie zdobyła wiele tytułów mistrzowskich. Obecnie instruktorka w Akademii Tańca Hakiel, oraz właścicielka firmy Malgo-Art, zajmującej się oprawą artystyczną eventów.


Jacek Jaco Foltyn – instruktor zajęć tanecznych (turnus I,III)

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał w Domu Kultury Arsus w Ursusie, gdzie zaczął szkolić się pod okiem Jolanty Wdowczyk. W tym czasie poznał takie style jak Disco Dance, Disco Dance Freestyle oraz Hip Hop. Przełomem w jego życiu było spotkanie Karoliny Kroczak na warsztatach tańca współczesnego, która zaszczepiła w nim zamiłowanie do takich technik jak taniec współczesny, modern jazz . Idąc za ciosem trafił w 2011r. do grupy JazzOne w której doskonalił swój warsztat pod okiem Pawła Michno. W tym samym czasie uczęszczał regularnie na lekcje tańca klasycznego do Kamy Akucewicz, Wojciecha Warszawskiego oraz Bartosza Anczykowskiego. Z grupą JazzOne wystąpił na wielu turniejach rangi krajowej. Poszukując tego co jeszcze jest nieznane rozpoczął naukę modern jazzu, który jak twierdzi daje duże możliwości poszukiwania siebie i swojego ruchu. Tu największy wpływ na rozwój miała i ma Ksena Audrey z Harmonic Dance Studio w Paryżu. Pod jej nadzorem doskonalił swoje umiejętności w zakresie techniki modern jazz. Na co dzień Jacek nadal tańczy doskonaląc swoje umiejętności. W 2014 r. ukończył kurs instruktora tańca sportowego. W 2017 r. rozpoczął pracę jako trener i choreograf zespołu Folteens. W 2018 r. zdobył wraz ze swoim zespołem tytułu Vice Mistrzów Świata w kategorii contemporary balet. W 2018 r. zdał państwowy egzamin na sędziego Federacji WADF (World Artistic Dance Federation) 
Największe Osiągnięcia:
2014 r. Krajowe Mistrzostwa Polski Modern Jazz IDO Siedlce kategoria Duety dorośli 4 miejsce tym samym kwalifikacja na Mistrzostwa Świata
2013 r. Krajowe Mistrzostwa Polski IDO JAZZ Grójec kat. Duety Dorośli 5 miejsce
2012 r. Eliminacje do Mistrzostw Świata Federacji IMDF II miejsce kategoria soliści
2007 r. World Dance Week In Mikołajki kategoria Show Dance soliści 5 miejsce
W 2016 roku prowadził grupę osób niewidomych i niedowidzących.


Adrian Wiśniewski – instruktor zajęć teatralnych (turnus I,II,III)

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, na Wydziale Aktorskim ze specjalizacją wokalno-estradową. Zadebiutował na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, gdzie zagrał Hipolita w „Idiocie” w reż. W. Kościelniaka. Współpracował z Teatrem Narodowym oraz Rampa w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu, Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz Krakowską Operą Kameralną. Na swoim koncie ma epizody w serialach (m.in.) „M jak Miłość”, „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”, „Komisja morderstw”. Obecnie współpracuje ze Studiem ACCANTUS, z którym koncertuje w całej Polsce oraz z Filharmonią Narodową w Warszawie. Współtworzy STUDIO AKTORSKIEJ INTERPRETACJI LITERATURY. Prowadzi również zajęcia i warsztaty aktorskie


Karol Jasiński – instruktor zajęć teatralnych (turnus IV)

Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie oraz Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Grał między innymi w Teatrze Polskim w Warszawie, Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Teatrze Stu, Teatrze Muzycznym w Lublinie, Teatrze Variete , Teatrze PWST w Krakowie, Teatrze Barakah oraz w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Laureat Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Miał okazję grać także w serialach Barwy szczęścia, Belle Epoque oraz w filmie „Kochanka Szamoty”. Obecnie współpracuje z przedszkolem „Zaczarowane motylki” w Warszawie, a także prowadzi warsztaty teatralne z młodzieżą na terenie całego kraju. W wolnym czasie zajmuje się grą na gitarze, treningami triathlonowymi, strzelectwem sportowym oraz wspinaczką. Jego pasją są także architektura, taniec, śpiew oraz step amerykański.


Beniamin Citkowski – instruktor zajęć tanecznych (turnus IV)

Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Balet. W latach 2014-2016 związany był z Bałtyckim Teatrem Tańca, w którym został solistą. Występował w spektaklach Izadory Weiss: „Sen nocy letniej” (uznanym za najlepszą premierę Teatru Tańca na świecie w 2013 roku), „Burza”, „Body Master”, „Light”, „Śmierć i dziewczyna” oraz spektaklach jednego z najwybitniejszych żyjących choreografów – Jiříego Kyliána: „Six dances” i „Sarabanda”. W sezonie 2015-2016 występował jako solista zespołu baletu Opery Bałtyckiej współpracując m.in. z włoskim choreografem Giorgio Madią. Jednak to teatr tańca i jego sposoby na wyrażanie emocji poprzez ruch zdobyły jego serce. Jesienią 2016 roku dołączył do Białego Teatru Tańca, z którym wystąpił w ramach Diaghilev International Festival of Arts w Petersburgu tańcząc główne role w spektaklach: „Tristan i Izolda” oraz „Fedra”. W kwietniu 2018 roku objął stanowisko asystenta Izadory Weiss realizując m.in. wznowienia taneczne opery „La Clemenza di Tito” i opery „Manru” przy współpracy z Polskim Baletem Narodowym. Od października 2019 roku prowadzi autorskie zajęcia z tańca współczesnego w Akademii Tańca Zawirowania. Inspirację do swoich artystycznych występów oraz choreografii czerpie z muzyki i to ona wskazuje główną drogę poszukiwań dla ruchu współczesnego i neoklasycznego.

Wychowawcy:

Danuta Piątkowska – wychowawczyni

Absolwentka Filologii Polskiej WSP w Kielcach. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie plastyki i muzyki” oraz Studium Dramy w Polskim Ośrodku Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży – ASSISTEJ.  Jest nauczycielem dyplomowanym, uczy języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu.  Matka trójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)


Iwona Bogdańska – wychowawczyni

Wieloletnia wychowawczyni na obozach i koloniach. Matka dwójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)


Jolanta Tworek – wychowawczyni 

Absolwentka UMCS w Lublinie, nauczyciel przyrody w SP 10 w Tarnobrzegu, uwielbia podróże i eksperymenty w kuchni.


Marcin Tworek – wychowawca

Absolwent WSHE w Łodzi, nauczyciel angielskiego w  tarnobrzeskiej Budowlance.


Aleksandra Kozioł – wychowawczyni

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia w klasie fortepianu. W 2012 ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Jagiellońskim – kierunek Pedagogika ze specjalnością – animacja społeczno-kulturowa. Obecnie studentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na specjalności Zespoły wokalno-instrumentalne w muzyce rozrywkowej oraz nauczycielka śpiewu w Szkole Śpiewu IMR w Bielsku-Białej. Oprócz muzyki i śpiewu kocha białe szaleństwo na snowboardzie i górskie wycieczki 🙂


Aleksandra Szacowna-Błaszczyk – wychowawczyni 

wspomagający w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole. Założycielka Stowarzyszenia „Kolska Trójka”, obecnie pełni funkcję zastępcy prezesa. Od wielu lat prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci, promując je w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Współzałożycielka zespołu muzycznego (instrumentalno-wokalnego) „Sonatka”. Współorganizatorka cyklicznych imprez szkolnych i miejskich.


Helena Bartosik – wychowawczyni 

Pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel wspomagający w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole. Od wielu lat zajmuje się rozwojem artystycznym dzieci. Współzałożycielka zespołu muzycznego (instrumentalno-wokalnego) „Sonatka” i Stowarzyszenia „Kolska Trójka”. Współorganizatorka cyklicznych imprez szkolnych i miejskich.


Halina Pasławska – wychowawczyni

Pedagog w Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu. Wieloletnia wychowawczyni na obozach i koloniach. Matka dwójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)


Krzysztof Wolski – wychowawca

Nauczyciel biologii w Zespole Szkół Społecznych nr. 1 w Tarnobrzegu. Od wielu lat wychowawca i kierownik na obozach artystycznych. Mąż bardzo udanej żony, i tato fantastycznej córki Michasi:)


Piotr Pasławski – wychowawca

Student II roku informatyki, człowiek wielu profesji:) Zawsze pomocny dla uczestników i kadry artystycznej. Aktor amator, ale z dużym potencjałem:))


Marcin Murawski – realizator nagrań

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Kontrabasista, basista, od wielu lat związany z Teatrem Roma w Warszawie. Właściciel studia i realizator nagrań w Studio FreshSound w Józefosławiu.


Kacper Piątkowski – realizator nagrań

Student informatyki, absolwent Szkoły Muzyczne II stopnia w klasie fortepianu. Realizator dźwięku w warszawskim Radiu Bajka oraz w Teatrze Małego Widza w Warszawie. Realizator nagrań na wielu obozach artystycznych.

Brak możliwości komentowania.