Kompleks
Hotelowo – Rekreacyjny "Zielony Gościniec"
będzie gościł uczestników Obozów Artystycznych 2024

Kompleks położony jest w malowniczym otoczeniu lasów, rzek (Pilicy oraz Luciąży) oraz Zalewu Sulejowskiego w centrum Polski. Dodatkowym atutem jest mikroklimat, który wykorzystywany był w celach leczniczych przez kuracjuszy mieszczącego się tutaj  niegdyś sanatorium. Wysoki standard świadczonych usług , dobra kuchnia, profesjonalna obsługa dają gwarancję przyjemnego wypoczynku osobom odwiedzającym i przebywającym w Zielonym Gościńcu. Hotel powstał w 2002r, w miejscu dawnego sanatorium, zachowując naturalne otoczenie. W 2008r, powstał nowy hotel zapewniając miejsca noclegowe dla ok. 90 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, przestronne szafy i stoliki nocne. Zapewniamy TV, telefon, radio, bezpłatny internet. Hotel posiada monitorowany bezpłatny parking dla 120 samochodów. Powierzchnia 10 hektarów pozwoliła wkomponowac ogród z licznymi alejkami, strumieniami i oczkiem wodnym. Ławeczki, huśtawki i pergole pozwolą na odpoczynek w ciszy zakłóconej śpiewem ptaków. Ogrodzony teren, boiska, alejki, plac zabaw i letni basen pozwalają na aktywne formy wypoczynku (Nordic walking, Jogging, gimnastyka, siatkówka, wycieczki rowerowe). Kompleks posiada kilka sal pozwalających na równoległą organizację imprez i zajęć. Położenie ośrodka w w centrum Polski pozwala na łatwy dojazd. 10 km dzieli nas od Piotrkowa Trybunalskiego (A-1, DK-91) a 5 km mamy do Sulejowa (DK-74, DK-12) 

Od 18 lat, zapraszamy na ogólnopolskie wakacyjne obozy artystyczne i również w najbliższe wakacje planujemy organizację czterech turnusów. Uczestnicy będą mieli edukacyjne zajęcia z różnych dziedzin sztuki ze znakomitymi wokalistami, aktorami i tancerzami: Zajęcia wokalne – grupowe i indywidualne (śpiew wielogłosowy i solowy w repertuarze znanym i lubianym:), zajęcia taneczne, korekcja wad postawy, zajęcia teatralne, korekcja wad wymowy, nagrania grupowe, koncert finałowy. Obóz zostanie podzielony na 3 grupy(wiekowe). Planujemy 4 godz. dziennie zajęć programowych + kreatywne zadania wspólne + wieczory. Planujemy wycieczki, spacery, wspólnego grilla, dyskotekę i wycieczkę autokarową. Robimy wszystko abyście nie mieli czasu…:))) Wszyscy uczestnicy będą ubezpieczeni a opiekę sprawować będą doświadczeni wychowawcy. Jedna nasza fotogaleria mówi więcej niż tysiąc słów. Serdecznie zapraszamy. Będzie się działo!!! Zapisy zaczniemy w styczniu 2024.

 

KOMPLEKS HOTELOWO-REKREACYJNY ZIELONY GOŚCINIEC ul. Zdrowie 43 Włodzimierzów 97-330 Sulejów tel. biuro: 44 6192062 tel. recepcja: 44 6192065 e-mail: biuro@zielony-gosciniec.pl

Planujemy fantastyczną wycieczkę do EC-1 w Łodzi

Planetarium

Jest to najnowocześniejsze planetarium w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Pod kopułą o średnicy 18 m znajduje się ekran sferyczny o średnicy 14 metrów, zaawansowany system projekcyjny o rozdzielczości 8K oraz 110 wygodnych foteli.

Orientarium

Orientarium to najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo Wschodniej.

Budynek, wybiegi i woliery zajmują powierzchnię prawie 10 boisk piłkarskich. Zastosowane rozwiązania pozwalają utrzymywać zwierzęta na dużych przestrzeniach w połączeniu z innymi gatunkami i w urozmaiconym środowisku. Nasi goście mogą obserwować mieszkańców Orientarium z trzech perspektyw: podwodnej, lądowej oraz z góry. Orientarium i reszta ZOO są dostępne dla zwiedzających cały rok, a zwierzęta w okresie chłodu nie muszą być przenoszone na zaplecza hodowlane. W Orientarium mieszka 35 gatunków zwierząt lądowych oraz 180 gatunków ryb.

Scroll to Top