Wypoczynek

W zależności od pogody planujemy odwiedzić fantastyczne miejsca:)

Leśny Park Niespodzianek

lesny3lesny2Otwarcie parku miało miejsce 01.08.2002 roku, znajduje się on w Ustroniu Zawodziu, w Beskidzie Śląskim, przy ulicy Zdrojowej 16, liczy sobie ok. 15 hektarów i ma ponad 3,5 km przygotowanych dla zwiedzających ścieżek. Jest to malownicza uzdrowiskowa okolica obfitująca w wiele atrakcji turystycznych. Park, który jest nietypowym ogrodem zoologicznym, niewątpliwie należy do tych najciekawszych. Położony jest na terenie starodrzewia bukowego rozciągającego się na południowym stoku Równicy, której część przyrodnicza pozostaje pod ścisłą ochroną.Nastawiony jest przede wszystkim na wypoczynek, ale to również edukacja społeczeństwa, grup młodzieżowych i szkolnych.
http://www.lesnypark.pl/
basen
Czantoria

czantoria1 czantoria2Wycieczka z wyjazdem kolejką linową na górę Czantoria. Obecnie jest to  najnowocześniejsza kolejka w polskiej części Beskidów. Kolej Linowa Czantoria jest miejscem bardzo dobrze znanym w regionie, dobrze znanym w Polsce, ale również
coraz częściej odwiedzane przez zagranicznych turystów. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Czantoria
Wycieczka do Wisły

wycieczka-do-wisly wisla wystepWisła to piękna miejscowość w województwie śląskim, powiecie cieszyńskim. Blisko stąd do granicy z Czechami i Słowacją. Wisła to górska miejscowość w Beskidzie Śląskim. Najniżej położonym miejscem w Wiśle jest dolina rzeki Wisły na granicy z Ustroniem (392 m n.p.m.), zaś najwyżej – szczyt Baraniej Góry (1220 m n.p.m.). Centrum Wisły położone jest na wysokości 430 m n.p.m. Dolinę, w której leży miasto, otaczają malownicze góry Beskidu Śląskiego.

Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka

kielbaski discoNic dodać:) zdjęcia „mówią” wszystko:))

Wodny Park Tropikana w Hotelu Gołębiewski w Wiśle

basen1 basen2Jedną z największych atrakcji Wisły jest zespół basenów w Hotelu Gołębiewski – Tropikana, czyli inaczej tzw. aquapark. Jest on magnesem przyciągającym amatorów kąpieli przez cały rok. Park Wodny Tropikana to liczne sauny, jacuzzi, jaskinia lodowa, zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci oraz duży pływacki basen dla dorosłych, a także zewnętrzny basen wraz z leżakami oraz przepięknym widokiem na Beskidy.

Opalanko na Wisłą:)
most1 most2
Scroll to Top