Obozy Artystyczne w Rabce

W zależności od pogody planujemy odwiedzić fantastyczne miejsca:) Wszystkie wycieczki wliczone są w koszt obozu.

[Not a valid template]Wycieczka autokarowa do Zakopanego

Zakopane położone jest na Pogórzu Spisko-Gubałowskim, w Rowie Podtatrzańskim oraz w Tatrach, nad kilkoma potokami, których wody ostatecznie wpadają do rzeki Zakopianka (dopływu Białego Dunajca). Jest najwyżej położonym miastem Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się część Tatr (z najwyższym punktem jakim jest wierzchołek Świnicy – 2301 m n.p.m.). Pomijając tereny TPN, miasto leży na wysokości 750–1126 m n.p.m., a część właściwa – zabudowana, do około 900 m n.p.m. Centralny punkt Zakopanego – skrzyżowanie ul. Krupówki i Kościuszki – znajduje się na wysokości 838 m n.p.m. Na północy rozciąga się pasmo Gubałówki, a na południu nad miastem góruje Giewont.

Wycieczka piesza w Gorce

gorce

Gorce to grupa górska rozciągająca się na długości blisko 40 km w centralnej części Beskidów Zachodnich. Ich powierzchnia liczy około 550 km kw. Na północy sąsiadują z Beskidem Wyspowym, od którego oddziela je w części zachodniej rzeka Raba, a w części wschodniej Mszanka i Kamienica. Wschodnią granicę z Beskidem Sądeckim tworzy dolina Dunajca na odcinku między Zabrzeżą i Krościenkiem. Na południu Gorce stykają się z Pieninami i Kotliną Orawsko-Nowotarską, granica biegnie potokiem Krośnica, przez przełęcz Snozka i dalej doliną Dunajca aż do Nowego Targu. Od Pasma Podhalańskiego na zachodzie oddziela je Lepietnica, przełęcz Sieniawska i górny odcinek Raby.

Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka

Nic dodać:) zdjęcia „mówią” wszystko:))

Gry i zabawy, kąpiele słoneczne:)

boisko boisko1

  

Obozy Artystyczne w Ustroniu

W zależności od pogody planujemy odwiedzić fantastyczne miejsca:)

Leśny Park Niespodzianek

lesny3lesny2Otwarcie parku miało miejsce 01.08.2002 roku, znajduje się on w Ustroniu Zawodziu, w Beskidzie Śląskim, przy ulicy Zdrojowej 16, liczy sobie ok. 15 hektarów i ma ponad 3,5 km przygotowanych dla zwiedzających ścieżek. Jest to malownicza uzdrowiskowa okolica obfitująca w wiele atrakcji turystycznych. Park, który jest nietypowym ogrodem zoologicznym, niewątpliwie należy do tych najciekawszych. Położony jest na terenie starodrzewia bukowego rozciągającego się na południowym stoku Równicy, której część przyrodnicza pozostaje pod ścisłą ochroną.Nastawiony jest przede wszystkim na wypoczynek, ale to również edukacja społeczeństwa, grup młodzieżowych i szkolnych. http://www.lesnypark.pl/

Czantoria

czantoria1 czantoria2Wycieczka z wyjazdem kolejką linową na górę Czantoria. Obecnie jest to  najnowocześniejsza kolejka w polskiej części Beskidów. Kolej Linowa Czantoria jest miejscem bardzo dobrze znanym w regionie, dobrze znanym w Polsce, ale również coraz częściej odwiedzane przez zagranicznych turystów. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Czantoria
Wycieczka do Wisły

wycieczka-do-wisly wisla wystepWisła to piękna miejscowość w województwie śląskim, powiecie cieszyńskim. Blisko stąd do granicy z Czechami i Słowacją. Wisła to górska miejscowość w Beskidzie Śląskim. Najniżej położonym miejscem w Wiśle jest dolina rzeki Wisły na granicy z Ustroniem (392 m n.p.m.), zaś najwyżej – szczyt Baraniej Góry (1220 m n.p.m.). Centrum Wisły położone jest na wysokości 430 m n.p.m. Dolinę, w której leży miasto, otaczają malownicze góry Beskidu Śląskiego.

Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka

kielbaskidiscoNic dodać:) zdjęcia „mówią” wszystko:))

Opalanko na Wisłą:)
most1 most2
Scroll to Top