Typowy program dnia:)

Na początek dobra informacja bo u nas nie ma budzików:))) wszyscy sami dbają o punktualność. Dzień zaczynamy śniadaniem o godz. 9.00. Potem rozgadanka, rozśpiewanka i zajęcia do obiadu czyli do godz.14.00 z 10 minutowymi przerwami. Uczestnicy podzielenie są na trzy grupy wiekowe. Każda grupa ma zajęcia grupowe: wokalne, taneczne i teatralne. Dodatkowo prowadzimy także zajęcia wokalne w mniejszych grupach. Wszystkie zajęcia skończą się prezentacją w czasie koncertu finałowego.

Pyszny obiad zaczynamy o godz. 14.00 i do 16.00 mamy czas dla siebie:) Od godz.16.00 albo wychodzimy na spacery, albo działamy w specjal;nych grupach wykonując zadania kreatywne zlecone przez instruktorów. O godzinie 19.00 ponownie spotykamy się restauracji aby delektować się wspaniała kolację. Kolacje zawsze zawierają danie gorące i szwedzki stół.

Nasze wieczory są najbardziej oczekiwanymi spotkaniami. Galeria piosenek, prezentacje teatralne i taneczne często kończą się wspólną dyskoteką.

Wszystkie zajęcia prowadzi pięcioro znakomitych wykładowców, którzy na co dzień pracują w teatrach. Natomiast troje doświadczonych wychowawców czuwa całą dobę aby paluszek… i główka… były w znakomitej kondycji fizycznej i psychicznej:)ką.

Scroll to Top