Kadra

aneta

Aneta Figiel – instruktor zajęć wokalnych

Ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu i jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W międzyczasie studiowała pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1999 r. występowała w musicalu „Miss Sajgon”, który był jej debiutem musicalowym. Tak rozpoczęła współpracę z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie śpiewała w chórkach w takich musicalach jak: „Piotruś Pan”, oraz „Grease”. W latach 2001-2006 współpracowała z Teatrem Komedia w musicalu „Chicago”. Jest laureatką „Szansy na sukces” (2003) z zespołem IRA. Z piosenką „Myśl o Tobie” zakwalifikowała się do finału Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo. Oprócz udziału w jednym z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej „Jaka to melodia” Aneta ma na swoim koncie współpracę z czołowymi polskimi artystami, którzy bardzo chętnie zapraszają ją do współpracy podczas nagrań i koncertów. Są nimi między innymi Bajm, De Mono, Ryszard Rynkowski czy Maryla Rodowicz. Aneta pracuje również jako trener wokalny oraz przygotowuje solowy materiał. Sama jest kompozytorką i autorką tekstów.


bozena

Bożena Mazur – instruktor zajęć wokalnych

Wokalistka, autorka tekstów, pasjonatka background vocal. Przez 3 lata uczyła się w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie w klasie wokalistyki u Aliny Radziwanowskiej a obecnie studiuje na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2006 roku zdobywając Nagrodę Specjalną podczas Galicja Blues Fetival z Krośnie rozpoczęła współpracę z zespołem Los Agentos, z którym obecnie koncertuje i nagrywa. Bożena rozwija się również jako solistka i w roku 2011 podczas Festiwalu „Moja wolności” im.J.Kofty w Warszawie za interpretację utworu „Epitafium dla Mahalii Jackson” zdobyła Złoty Klucz. Prowadzi także działalność pedagogiczną. W 2008 roku założyła Studio Wokalne „Nowe Brzmienie” w Baranowie Sandomierskim, a w 2010 Warsztat Wokalny Nowe Brzmienie w Tarnobrzegu, gdzie uczy dzieci i młodzież.Obecnie z zespołem Los Agentos wydała drugą oficjalną płytę, która tak jak pierwsza trafiła do światowej dystrybucji DYSKOGRAFIA: Utwory solowe – płyta festiwalowa „Wygraj Sukces” – edycja 2,3,4,10,11,12,13,14,15 Los Agentos – „Afrykański śnieg” (2009), „Poza horyzont” (2011), Hokus – „Tribute to Nalepa” (2009)


kama

Kamila Wolska – instruktor, logopedia artystyczna

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Filologia Polska ze specjalnością – Logopedia. Adeptka w szkole tańca Egurola Dance Studio. Występowała w Finale Krajowym Eurowizji dla Dzieci w 2003 r. W 2004 roku wraz z koleżankami z zespołu K.W.A.D.R.O. reprezentowała Polskę w Międzynarodowym Konkursie Piosenki „Eurowizja dla Dzieci” w norweskim Lilehammer. Nagrała na płytach Wygraj Sukces wiele piosenek dla dzieci i młodzieży, brała też udział w festiwalach krajowych i zagranicznych. Śpiewała i tańczyła w zespole Fram. Jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu.


a (38)

Natalia Piotrowska – instruktor zajęć wokalnych

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim, spec. musical (2013), aktorka i wokalistka musicalowa. W latach 2009-2013 brała udział w wielu spektaklach i koncertach wystawianych w gdańskiej akademii; artystycznego rzemiosła uczyła się u takich osobowości, jak A. Nanowski, B. Koska, D. Kolak, J. Bogacka, D. Szymaniak, G. Chrapkiewicz, czy M. Boć. W 2012 roku zagrała główną rolę żeńską Ruth Scherwood w musicalu WONDERFUL TOWN L. Bernsteina (reż. K. Knurek), wystawianym w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, jej rolą dyplomową była postać Sonii w musicalu GODSPELL w reż. R. Gosławskiej. Odtwórczyni ról: Balladyny w spektaklu muzycznym BALLADYNA ’68 (Teatr na Plaży w Sopocie), Marii w spektaklu ABBA CLUB (Teatr Palladium w Warszawie), Sereny i Viviene w musicalu LEGALNA BLONDYNKA (Teatr Variete w Krakowie), Idy w spektaklu RAPSODIA Z DEMONEM (Teatr Rampa w Warszawie), Marii Magdaleny w musicalu JESUS CHRIST SUPERSTAR (Teatr Rampa w Warszawie). Gra również arcyksiężną Stefanię w koncercie musicalowym AFERA MAYERLING, organizowanym przez warszawskie Studio Accantus, z którym współpracuje.


jurek

Jerzy Łazewski – instruktor zajęć teatralnych

Absolwent Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Pracuje zarówno w teatrze jak i przed kamerą. Współpracuje z teatrami: Konsekwentnym i Adekwatnym. Prowadził zajęcia na Wydziale Wiedzy o Teatrze. Obecnie wykłada kulturę mówienia na Podyplomowym Studium Logopedycznym na Uniwersytecie St. Wyszyńskiego. Prowadzi autorskie warsztaty poświęcone mówieniu i interpretacji tekstu. Pracował przy realizacji musicali: Metro, Miss Sajgon, Piotruś Pan. Od 2001 roku prowadzi zajęcia na warsztatach piosenkarskich „GAMA”. Wspólnie z Kazimierzem Gawędą napisał dwie książki: Uczymy się poprawnej wymowy i O błędach wymowy książeczka dla dzieci tudzież wyższych urzędników państwowych. Pozycje te zbierają ich doświadczenia i prezentują oryginalną metodę pracy nad słowem. W 2003 pierwsza nagroda za monodram Dwa razy dwa cztery, czyli wszystko co piękne i wzniosłe wg F. Dostojewskiego  na Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Jednego Aktora we Wrocławiu.
Ważniejsze role filmowe i telewizyjne: Piotr Orłowski w serialu TV Żegnaj Rockeffeler” reż. W. Szarek; Akowiec „Pierścionek z orłem w koronie” reż. A. Wajda; Jezus „Faustyna” reż. J. Łukaszewicz, Henrich von Kleist „ Drugi brzeg”reż. M. Łazarkiewicz; Anhelli „Złoto dezerterów“ reż. J. Majewski; Aleksander Zaruba w serialu TV „Plebania”; Don Carlos w teatrze TV„ Don Carlos” F. Schillera – reż. L. Adamik;  Richard w teatrze TV „Pająk” H. Eversa reż. M. Treliński, Myszkin „Sonata epileptyczna” wg F. Dostojewskiego reż. J. Grzegorzewski; Znaczące role teatralne: Gusman w „Don Juanie” Moliera reż. J. Grzegorzewski; Telemak w „Powrocie Odysa” St. Wyspiańskiego reż. Sz. Szczykno; Marc w „Sztuce”Y. Rezy; Peter w „Zabawnych grach” P. Heneke,; Pan Smith w Łysej śpiewaczce E. Ionesco.


adrian

Adrian Wiśniewski – instruktor zajęć teatralnych

Aktor i wokalista, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie. Współpracuje z Teatrem Narodowym i Teatrem Rampa w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu i Gliwickim Teatrem Muzycznym. Na swoim koncie ma epizody w serialach (m.in.) „M jak Miłość”, „Klan”. Zagrał w dwóch przedstawieniach dyplomowych w reż. Wojciecha Kościelniaka: rolę Demetriusza w Śnie Nocy Letniej. Trans ? Operze oraz Józefa K. w Procesie spektaklu muzycznym. W pracy nad Procesem pełnił też funkcję asystenta reżysera. W PWST asystował również Prof. Januszowi Szydłowskiemu i Prof. Andrzejowi Zubkowi, wykładowcom przedmiotu „piosenka aktorska”. Brał udział w kilku dużych koncertach, m.in. w zorganizowanym przez Instytut Jazzu Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach koncercie Negro Spirituals & Gospels w siedzibie NOSPR w Katowicach. Uczestniczył w licznych warsztatach teatralnych, m.in. w zorganizowanych przez Theater Brett w Wiedniu miesięcznych warsztatach dla studentów szkół teatralnych w ramach projektu „Mitteleuropäische Theaterkarussell”, zakończonych spektaklem Marktplatz der Welt na podstawie prozy J. A. Comeniusa. Zadebiutował na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, gdzie zagrał Hipolita w Idiocie w reż. W. Kościelniaka.


Łukasz Paciorek

Łukasz Paciorek – instruktor zajęć tanecznych

Performer dla, którego nie ma rzeczy niemożliwych. Od lat pracuje w branży i posiada spory bagaż umiejętności oraz doświadczenia. Scena jest dla niego miejscem nie tylko pracy, ale przede wszystkim przestrzenią do kreacji i wyrażania siebie.Od małego zafascynowany występowaniem, jest szczęśliwy że jego największe dziecięce marzenie spełniło się i może robić to co kocha. Łukasz to także instruktor, a jego zajęcia to prawdziwa bomba energetyczna. Jego taneczne zainteresowania są bardzo szerokie, począwszy od korzennego hip hopu aż po awangardowy taniec współczesny. Prowadząc swoje zajęcia nie tylko tworzy atrakcyjne, logiczne i wymagające choreografie, ale również uczy podstaw ruchu, które pozwolą każdemu tancerzowi swobodnie poruszać się po klubowych parkietach. Swój warsztat trenował na niezliczonej ilości obozów tanecznych w Polsce, Niemczech oraz Czechach. Jego drugą pasją, obok tańca, jest dieta oraz trening fizyczny. Uważa, że każdy tancerz powinien dbać o swoje ciało, gdyż to właśnie ono jest jego narzędziem pracy.
Instruktor Hip hop, Choreografia hip hop/New Age, Zumba, Podstawy Pole Dance w szkołach:
Free Art Fusion, Loocas Dance Center, Akademia Isadory, Katia Nowak Dance Center, Devil Dance, Duet, Salsa Classica, Centrum Kultury Wilanów, Mambo Fitness, SHO, Skorp, Shodan, Bombanga, Fitess Park, Zdrofit, Żytnia 15, Smolna 10, Teatr im. Jana Kochanowskiego w Radomiu – Musical „Carmen Latina”, Teatr muzyczny Tintilo – Musical „W cieniu”, Teatr Tańca i Ognia „Ignis”
Oprawa taneczna koncertów gwiazd muzyki Pop i Dance:
Michał Wiśniewski, Candy Girl, Sylwia Grzeszczak ,Mrozu, Mezo, Patrycja Kazadii, Marina Łuczenko, Ewa Farna, zespoły Masters, Shazza, Long & Junior i inni
Wydarzenia medialne i programy telewizyjne:
Top Trendy Sopot Festival, Sunrise Fashion Festival, Ostruda Festiwal, Kilerskie Karaoke,
Teledyski:
Matt Pokora i Patrycja Kazadii, Ramona Rey, Natalia Arnal.

jaro

Jarosław Piątkowski – kierownik obozu,  realizator nagrań w SaunaStudios:))
Pomysłodawca, twórca, i dyrektor muzyczny, Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Kompozytor ponad 60 piosenek dla dzieci i młodzieży, oraz muzyki do filmów dokumentalnych, reklam radiowych i telewizyjnych. Aranżer, właściciel studia nagrań Pro-Media, Od 21 lat realizator, producent i wydawca płyt do konkursu „Wygraj Sukces” i płyt edukacyjnych dla nauczycieli. Mąż udanej żony i ojciec trojga bardzo udanych dzieci:)


dana

Danuta Piątkowska – wychowawca
Absolwentka Filologii Polskiej WSP w Kielcach. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie plastyki i muzyki” oraz Studium Dramy w Polskim Ośrodku Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży – ASSISTEJ.  Jest nauczycielem dyplomowanym, uczy języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu.  Matka trójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)


1-iwona1

Iwona Bogdańska – wychowawca
Wieloletnia wychowawczyni na obozach i koloniach. Matka dwójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)

halina

Halina Pasławska – wychowawca
Pedagog w Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu. Wieloletnia wychowawczyni na obozach i koloniach. Matka dwójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)


995506_628390240517281_315519117_n

Krzysztof Wolski – wychowawca

Nauczyciel biologii w Zespole Szkół Społecznych nr. 1 w Tarnobrzegu. Od wielu lat wychowawca i kierownik na obozach artystycznych. Mąż bardzo udanej żony, i tato fantastycznej córki Michasi:)


Scroll to Top