Strona 2018 archiw

Kochani!!!

Czas bardzo szybko „biegnie” i za chwilę… spotkamy się na tegorocznych obozach w Rabce i Ustroniu. Zaczynamy „zabawę”:) KTO Z KIM W POKOJU:)) Proszę przesyłajcie na adres: biuro@obozyartystyczne.pl swoje(uzgodnione) propozycje. Będziemy je umieszczać w naszych specjalnych formularzach. Możecie sprawdzić TUTAJ Prosimy rodziców aby sprawdzili czy wpłacili całość wymaganej kwoty. Termin III raty minął 5 maja:))

Szanowni rodzice, sympatyczni uczestnicy!!! Proszę zapoznajcie się z poniższymi informacjami.

Turnus I w Rabce(Pensjonat PREZYDENT***) rozpoczyna się 24.06.2018 r. Zakwaterowanie rozpoczniemy od godz.12.00. Ok godz.14.30 planujemy pierwszy wspólny obiad. Po obiedzie podział na grupy wiekowe i spotkanie z kadrą artystyczną i wychowawcami. Następnie przez kolejne dni będziemy się uczyli, bawili, zwiedzali, wypoczywali:) 1 lipca o godz.16.00 planujemy koncert w rabczańskim amfiteatrze:) Już bardzo serdecznie zapraszamy!!! Wyjazd uczestników I turnusu nastąpi w dniu 3.07.2018 r. Uroczyste pożegnanie, wręczenie dyplomów i pamiątek o godz.10.30.

Turnus II w Rabce(Pensjonat PREZYDENT***) rozpoczyna się 5.07.2018 r. Zakwaterowanie rozpoczniemy od godz.12.00. Ok godz.14.30 planujemy pierwszy wspólny obiad. Po obiedzie podział na grupy wiekowe i spotkanie z kadrą artystyczną i wychowawcami. Następnie przez kolejne dni będziemy się uczyli, bawili, zwiedzali, wypoczywali:) 13 lipca o godz.16.00 planujemy koncert w rabczańskim amfiteatrze:) Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców!!! Wyjazd uczestników II turnusu nastąpi w dniu 14.07.2018 r. Uroczyste pożegnanie, wręczenie dyplomów i pamiątek o godz.10.30.

Turnus III w Rabce(Pensjonat PREZYDENT***) rozpoczyna się 15.07.2018 r. Zakwaterowanie rozpoczniemy od godz.12.00. Ok godz.14.30 planujemy pierwszy wspólny obiad. Po obiedzie podział na grupy wiekowe i spotkanie z kadrą artystyczną i wychowawcami. Następnie przez kolejne dni będziemy się uczyli, bawili, zwiedzali, wypoczywali:) 27 lipca o godz.16.00 planujemy koncert w rabczańskim amfiteatrze:) Bardzo serdecznie zapraszamy!!! Wyjazd uczestników III turnusu nastąpi w dniu 28.07.2018 r. Uroczyste pożegnanie, wręczenie dyplomów i pamiątek o godz.10.30.

Turnus IV w Ustroniu-Jaszowcu(DW MONTEBELLO***) rozpoczyna się 15.07.2018 r. Zakwaterowanie rozpoczniemy od godz.12.00. Ok godz.14.30 planujemy pierwszy wspólny obiad. Po obiedzie podział na grupy wiekowe i spotkanie z kadrą artystyczną i wychowawcami. Następnie przez kolejne dni będziemy się uczyli, bawili, zwiedzali, wypoczywali:) 28 lipca o godz.10.00 w sali ośrodka, planujemy mini prezentację form pracy, uroczyste pożegnanie, wręczenie dyplomów i pamiątek. Bardzo serdecznie zapraszamy!!! Wyjazd uczestników IV turnusu nastąpi ok. godz.12.00.

Będziemy się starali, aby wszystkie koncerty i prezentacje transmitować i nagrywać, aby w późniejszym terminie udostępnić na naszej stronie.(jeśli RODO pozwoli:)Wszelkich dodatkowych informacji udziela Jarosław Piątkowski tel. 606728761

Przypominamy/Ważne!!! Koniecznie wydrukuj ten dokument, dokładnie wypełnij i zabierz go na obóz !!! Plik do pobrania: KARTA ZGŁOSZENIA

Warto przeczytać:
http://obozyartystyczne.pl/co-zabrac/
http://obozyartystyczne.pl/warunki-uczestnictwa-obozach/
http://obozyartystyczne.pl/informacja-dla-rodzicow/

Mimo wielu rozmów z firmami transportowymi niestety nie udało się porozumieć na ciekawych(tanich) warunkach. Dodatkowo sprawę komplikuje wysoka cena paliw:( Dlatego jako organizator nie będziemy organizowali wspólnego dojazdu i powrotu. Będziemy służyli pomocą w dowozie z Dworców PKP i PKS w Rabce(Chabówka) i Ustroniu.
Jeśli ktoś chciałby przyjechać pociągiem, to polecamy znakomite połączenie PKP do Rabki(Stacja Chabówka) relacja Warszawa-Zakopane. Możemy Was odebrać z dworca:) ps. Dwie godziny później pociąg wraca do Warszawy !!! Rezerwacje są już aktywne: PKP – Bilety 
Jeśli ktoś wybiera się z Warszawy autobusem, to prawdopodobnie to połączenie jest najkorzystniejsze: https://www.flixbus.pl/

Wskazówki dojazdu do Pensjonatu Prezydent w Rabce https://goo.gl/maps/PY8uoXKnWZH2
Wskazówki dojazdu do Ośrodka MONTEBELLO w Ustroniu Jaszowcu https://goo.gl/maps/CEc7ZsiQVAo

Scroll to Top