Kochani!!!

Czas bardzo szybko „biegnie” i za chwilę… spotkamy się na tegorocznych obozach w Rabce. Zaczynamy „zabawę”:) KTO Z KIM W POKOJU:)) Proszę przesyłajcie na adres: biuro@obozyartystyczne.pl swoje(uzgodnione) propozycje. W Rabce są pokoje 2, 3 i 4 osobowe.

Prosimy rodziców aby sprawdzili płatności:)!!!!

Szanowni rodzice, sympatyczni uczestnicy!!! Proszę zapoznajcie się z poniższymi informacjam


FOTOGALERIA IV TURNUSU

Turnus IV w Rabce(Pensjonat PREZYDENT***) rozpoczyna się 31.07.2022 r. Zakwaterowanie rozpoczniemy od godz.12.00. Ok godz.14.30 planujemy pierwszy wspólny obiad. Po obiedzie podział na grupy wiekowe i spotkanie z kadrą artystyczną i wychowawcami. Następnie przez kolejne dni będziemy się uczyli, bawili, zwiedzali, wypoczywali:) 13 sierpnia o godz.11.00 planujemy koncert w rabczańskim amfiteatrze:) Bardzo serdecznie zapraszamy!!!


Będziemy się starali, aby wszystkie koncerty i prezentacje i nagrywać aby w późniejszym terminie udostępnić na naszej stronie.(jeśli RODO pozwoli:)Wszelkich dodatkowych informacji udziela Jarosław Piątkowski tel. 606728761

Przypominamy/Ważne!!! 

Koniecznie wydrukuj te dokumenty, dokładnie wypełnij i zabierz go na obóz !!! Plik do pobrania: KARTA ZGŁOSZENIA oraz WARUNKI UCZESTNICTWA

Warto przeczytać:
http://obozyartystyczne.pl/co-zabrac/
http://obozyartystyczne.pl/warunki-uczestnictwa-obozach/
http://obozyartystyczne.pl/informacja-dla-rodzicow/
Jeśli ktoś przyjedzie pociągiem lub autobusem, to będziemy służyli pomocą w dowozie z Dworców PKP i PKS w Rabce(Chabówka)
Wskazówki dojazdu do Pensjonatu Prezydent w Rabce https://goo.gl/maps/PY8uoXKnWZH2
Scroll to Top