OA 2019

Kochani!!!

Czas bardzo szybko „biegnie” i za chwilę… spotkamy się na tegorocznych obozach w Rabce i Ustroniu. Zaczynamy „zabawę”:) KTO Z KIM W POKOJU:)) Proszę przesyłajcie na adres: biuro@obozyartystyczne.pl swoje(uzgodnione) propozycje. W Rabce są pokoje 2, 3 i 4 osobowe, w Ustroniu są pokoje 2 i 3 osobowe. Wasze uzgodnione propozycje będziemy umieszczać w naszych specjalnych formularzach. Możecie sprawdzić TUTAJ Prosimy rodziców aby pamiętali o kolejnych ratach:)

 

Szanowni rodzice, sympatyczni uczestnicy!!! Proszę zapoznajcie się z poniższymi informacjami.
Turnus IV w Ustroniu-Jaszowcu(DW MONTEBELLO***) rozpoczyna się 28.07.2019 r. Zakwaterowanie rozpoczniemy od godz.12.00. Ok godz.14.30 planujemy pierwszy wspólny obiad. Po obiedzie podział na grupy wiekowe i spotkanie z kadrą artystyczną i wychowawcami. Następnie przez kolejne dni będziemy się uczyli, bawili, zwiedzali, wypoczywali:) 10 sierpnia o godz. 10.30 w sali ośrodka, planujemy mini prezentację form pracy, uroczyste pożegnanie, wręczenie dyplomów i pamiątek. Bardzo serdecznie zapraszamy!!! Wyjazd uczestników IV turnusu nastąpi ok. godz.12.00.
Turnus I w Rabce(Pensjonat PREZYDENT***)
rozpoczyna się 23.06.2019 r. Zakwaterowanie rozpoczniemy od godz.12.00. Ok godz.14.30 planujemy pierwszy wspólny obiad. Po obiedzie podział na grupy wiekowe i spotkanie z kadrą artystyczną i wychowawcami. Następnie przez kolejne dni będziemy się uczyli, bawili, zwiedzali, wypoczywali:) 30 czerwca(niedziela) o godz.16.00 planujemy koncert w rabczańskim amfiteatrze:) Już bardzo serdecznie zapraszamy!!! Wyjazd uczestników I turnusu nastąpi w dniu 2.07.2019 r. Uroczyste pożegnanie, wręczenie dyplomów i pamiątek o godz.10.30.
Turnus II w Rabce(Pensjonat PREZYDENT***) rozpoczyna się 4.07.2019 r. Zakwaterowanie rozpoczniemy od godz.12.00. Ok godz.14.30 planujemy pierwszy wspólny obiad. Po obiedzie podział na grupy wiekowe i spotkanie z kadrą artystyczną i wychowawcami. Następnie przez kolejne dni będziemy się uczyli, bawili, zwiedzali, wypoczywali:) 12 lipca(piątek) o godz.16.00 planujemy koncert w rabczańskim amfiteatrze:) Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców!!! Wyjazd uczestników II turnusu nastąpi w dniu 13.07.2019 r. Uroczyste pożegnanie, wręczenie dyplomów i pamiątek o godz.10.30.

Turnus III w Rabce(Pensjonat PREZYDENT***) rozpoczyna się 14.07.2019 r. Zakwaterowanie rozpoczniemy od godz.12.00. Ok godz.14.30 planujemy pierwszy wspólny obiad. Po obiedzie podział na grupy wiekowe i spotkanie z kadrą artystyczną i wychowawcami. Następnie przez kolejne dni będziemy się uczyli, bawili, zwiedzali, wypoczywali:) 26 lipca(piątek) o godz.16.00 planujemy koncert w rabczańskim amfiteatrze:) Bardzo serdecznie zapraszamy!!! Wyjazd uczestników III turnusu nastąpi w dniu 27.07.2019 r. Uroczyste pożegnanie, wręczenie dyplomów i pamiątek o godz.10.30.

Będziemy się starali, aby wszystkie koncerty i prezentacje transmitować i nagrywać aby w późniejszym terminie udostępnić na naszej stronie.(jeśli RODO pozwoli:)Wszelkich dodatkowych informacji udziela Jarosław Piątkowski tel. 606728761

Przypominamy/Ważne!!! Koniecznie wydrukuj ten dokument, dokładnie wypełnij i zabierz go na obóz !!! Plik do pobrania: KARTA ZGŁOSZENIA

Warto przeczytać:
http://obozyartystyczne.pl/co-zabrac/
http://obozyartystyczne.pl/warunki-uczestnictwa-obozach/
http://obozyartystyczne.pl/informacja-dla-rodzicow/

Jeśli ktoś przyjedzie pociągiem lub autobusem, to będziemy służyli pomocą w dowozie z Dworców PKP i PKS w Rabce(Chabówka) i Ustroniu.
Wskazówki dojazdu do Pensjonatu Prezydent w Rabce https://goo.gl/maps/PY8uoXKnWZH2
Wskazówki dojazdu do Ośrodka MONTEBELLO w Ustroniu Jaszowcu https://goo.gl/maps/CEc7ZsiQVAo

Scroll to Top