Kadra Zima

Aneta Figiel – instruktor zajęć wokalnych

Ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu i jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W międzyczasie studiowała pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1999 r. występowała w musicalu „Miss Sajgon”, który był jej debiutem musicalowym. Tak rozpoczęła współpracę z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie śpiewała w chórkach w takich musicalach jak: „Piotruś Pan”, oraz „Grease”. W latach 2001-2006 współpracowała z Teatrem Komedia w musicalu „Chicago”. Jest laureatką „Szansy na sukces” (2003) z zespołem IRA. Z piosenką „Myśl o Tobie” zakwalifikowała się do finału Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo. Oprócz udziału w jednym z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej „Jaka to melodia” Aneta ma na swoim koncie współpracę z czołowymi polskimi artystami, którzy bardzo chętnie zapraszają ją do współpracy podczas nagrań i koncertów. Są nimi między innymi Bajm, De Mono, Ryszard Rynkowski czy Maryla Rodowicz. Aneta pracuje również jako trener wokalny oraz przygotowuje solowy materiał. Sama jest kompozytorką i autorką tekstów.


Bożena Mazur – instruktor zajęć wokalnych

Wokalistka, autorka tekstów, miłośniczka bluesa. Absolwentka PSM I stopnia w Tarnobrzegu, w klasie fortepianu. Przez 3 lata uczyła się w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie, w klasie wokalistyki u Aliny Radziwanowskiej. Absolwentka wokalistyki jazzowej w klasie Anny Ruttar i Marty Florek na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2006 roku zdobywając Nagrodę Specjalną podczas Galicja Blues Fetival z Krośnie rozpoczęła współpracę z zespołem Los Agentos, z którym obecnie koncertuje i nagrywa. Razem z zespołem zdobyła Główną Nagrodę podczas XVIII europejskiego festiwalu Blues Aperitiv w Czechach. Od wielu lat znajduje się w topowej 10-tce bluesowych wokalistek roku czytelników Kwartalnika „TWÓJ BLUES”. Bożena prowadzi także działalność pedagogiczną. W 2008 roku założyła Studio Wokalne “Nowe Brzmienie” w Baranowie Sandomierskim, a w 2010 Warsztat Wokalny „Nowe Brzmienie” w Tarnobrzegu. Przez rok pracowała jako nauczyciel w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie a obecnie kontynuuje swoją pracę pedagogiczną w Zespole Szkół Społecznych im. Małego Księcia w Tarnobrzegu i Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej oraz prowadzi liczne warsztaty. Od 2017 roku jest również redaktorem w międzynarodowym kwartalniku „TWÓJ BLUES”, gdzie pisze artykuły o historii bluesa, przeprowadza wywiady i recenzuje wydarzenia bluesowe. DYSKOGRAFIA: Utwory solowe – płyta festiwalowa “Wygraj Sukces” – edycja 2,3,4,10,11,12,13,14,15,18, Los Agentos – “Afrykański śnieg” (2009), “Poza horyzont” (2011), „Tom Waits Project” (2014), Hokus – “Tribute to Nalepa” (2009)


Adrian Wiśniewski – instruktor zajęć teatralnych

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, na Wydziale Aktorskim ze specjalizacją wokalno-estradową. Zadebiutował na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, gdzie zagrał Hipolita w „Idiocie” w reż. W. Kościelniaka. Współpracował z Teatrem Narodowym oraz Rampa w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu, Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz Krakowską Operą Kameralną. Na swoim koncie ma epizody w serialach (m.in.) „M jak Miłość”, „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”, „Komisja morderstw”. Obecnie współpracuje ze Studiem ACCANTUS, z którym koncertuje w całej Polsce oraz z Filharmonią Narodową w Warszawie. Współtworzy STUDIO AKTORSKIEJ INTERPRETACJI LITERATURY. Prowadzi również zajęcia i warsztaty aktorskie


Chris Trybuś – instruktor zajęć tanecznych

W tańcu przez emocje wyraża samego siebie. Tancerz, aktor i choreograf wielu muzycznych spektakli. Podczas swojej kariery tanecznej zdobywał bogate doświadczenie zawodowe, sceniczne i teatralne. Swój warsztat szkolił u najlepszych trenerów z całego świata w rożnych stylach tanecznych od baletu, przez taniec towarzyski, współczesny, salsę po jazz. Pracował na deskach wielu teatrów w Polsce i za granicą. Obecnie jako aktor współpracuje z Royal National theatre w Londynie.  Wielokrotny Mistrz Polski w Tańcu Towarzyskim, oraz dwukrotny Mistrz świata w tańcu scenicznym. W ubiegłym roku zdobył Tytuł Mistrza Polski w Latin Show solo w kat. 16+. Obecny Mistrz Świata w Latin Show. Obecni wychowankowie tańczący w TRYBUŚ DANCE TEAM posiadają tytuł Mistrzów Świata w Latin Dance Show w formacji.

 


Rafał Szatan – instruktor zajęć wokalnych

Wokalista, kompozytor i pianista. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w rodzinnym Lubinie, uczęszczał do Studia Piosenki „Estrada”w Legnicy, następnie studiował na Akademii Muzycznej w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, o specjalizacji Wokalistyka Jazzowa. W tym czasie zaczęła się również jego przygoda z teatrem i musicalem. Dostał główną rolę Troy’a w „High School Musical on Stage”, który miał swoją polską prapremierę w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Musical, reżyserowany przez T. Dutkiewicza był wystawiany praktycznie w całej Polsce, został również nagrodzony „Złotą Maską” za najlepszy spektakl dla młodych widzów. W 2010 roku dostał kolejną główną rolę Clouda Bukowskiego, w najsłynniejszym musicalu „Hair”. Pozwoliło mu to na współpracę z jednym z najlepszych reżyserów musicalowych w Polsce, Wojciechem Kościelniakiem. Następnie trafił do Teatru Rozrywki w Chorzowie, gdzie współpracował z kolejnymi świetnymi reżyserami teatralnymi, m.in.: Moniką Strzępką i Pawłem Demirskim, Magdaleną Piekorz oraz z Łukaszem Kosem i Jarosławem Stańkiem, z którymi współpracował przy spektaklu „Przebudzenie Wiosny” , w którym zagrał rolę Hanshena. Od 2015 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym Variete w Krakowie, gdzie gra na przemian dwie główne role męskie Warner/Emmet w musicalu „Legalna Blondynka” w reż. Janusza Józefowicza oraz występuję w Show muzyczno-tanecznym „Variete Film Show” w reż Janusza Szydłowskiego, gdzie również był kierownikiem muzycznym i wokalnym. Od roku 2011 do 2015 współpracował z zespołem RH Plus, którego jest wokalistą. Na swoim koncie mają kilka płyt – z Rafałem ostatnią „Po prostu 3”. Był także uczestnikiem I edycji „The Voice of Poland”, oraz ćwierćfinalistą X Factor wraz z zespołem Soul City. Od 2009 roku Rafał jest gościnnym wokalistą programu Roberta Janowskiego „Jaka to melodia”. Jest także wokalistą zespołu Soul City, chóru Opole Gospel Choir, współpracuje także z Orkiestrą Kameralną Silesian Art Collective pod batutą Mateusza Walacha. Obecnie pracuje nad solowym materiałem.


 

 

 

Maria Kołek – instruktor zajęć wokalnych (III turnus – Rabka Zdrój)

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.Swój warsztat szkoliła u cenionych nauczycieli wokalistyki m.in. u Aliny Radziwanowskiej, Marii Lamers, Ewy-Niewdanej – Hady, Bartka Cabonia. Uczestniczka licznych warsztatów wokalnych. Instruktor wokalny – udziela indywidualnych lekcji śpiewu, podstaw teorii muzyki, kształcenia słuchu. Nauczyciel muzyki-rytmiki w szkole podstawowej w Ślęzakach.  Współpracowała z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Padwi Narodowej, w którym prowadziła warsztaty wokalne, oraz warsztaty wokalno – rytmiczne we współpracy z przedszkolem w Padwi Narodowej. Doświadczenie sceniczne nabyła koncertując na wielu polskich scenach m.in jako wokalistka zespołu RapaDub, wspólnie tworząc autorskie utwory. Obecnie pracuje jako wokalistka na statkach wycieczkowych, w firmie Royal Carribean International, kursując dookoła Świata.  Śpiewanie i muzyka to jej życie. Pasja, którą pragnę zarażać każdego ucznia.  Zasłuchana w muzyce jazzowej,  z dużymi ambicjami doskonalenia samej siebie, trochę z głową w chmurach. Ufając, iż dysponując zwykłymi talentami i niezwykłą wytrwałością można osiągnąć wszystko.


Nicole Kulesza – instruktor zajęć wokalnych (III turnus – Rabka Zdrój)

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka Filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w najmłodszych latach swojego życia, biorąc udział w festiwalach, przeglądach i konkursach wokalnych, zarówno regionalnych, ogólnopolskich, jak i międzynarodowych, zdobywając tym samym liczne nagrody i wyróżnienia. Aktualnie jest liderką zespołu Mawn’s Gallery, który wydaje w kwietniu swoją debiutancką płytę. Jej autorskie teksty można usłyszeć nie tylko w repertuarze zespołu, ale też m.in na płytach Wygraj Sukces. Nicole tworzy teksty również na zamówienie indywidualnych wykonawców. Prywatnie uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury, poszerzać horyzonty i pracować z ludźmi pełnymi pasji. W przyszłości chce otworzyć własny dom kultury i uczyć młodych ludzi jak wypełniać codzienność sztuką!


 

Karol Jasiński – instruktor zajęć teatralnych (III turnus – Rabka Zdrój)
Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie oraz Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Grał między innymi w Teatrze Polskim w Warszawie, Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Teatrze Stu, Teatrze Muzycznym w Lublinie, Teatrze Variete , Teatrze PWST w Krakowie, Teatrze Barakah oraz w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Laureat Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Miał okazję grać także w serialach Barwy szczęścia, Belle Epoque oraz w filmie „Kochanka Szamoty”. Obecnie współpracuje z przedszkolem „Zaczarowane motylki” w Warszawie, a także prowadzi warsztaty teatralne z młodzieżą na terenie całego kraju. W wolnym czasie zajmuje się grą na gitarze, treningami triathlonowymi, strzelectwem sportowym oraz wspinaczką. Jego pasją są także architektura, taniec, śpiew oraz step amerykański.


 

Marta Smuk – instruktor zajęć teatralnych 

Aktorka i wokalistka Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Absolwentka Państwowego Liceum Muzycznego w Legnicy (kierunek wokal), Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Głogowie (kier. fortepian, wokal ,flet prosty) i Studium Wokalnego przy Klubie Garnizonowym w Głogowie (kierunek wokal). Studiowała na kierunku jazzu i muzyki rozrywkowej na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Finalistka II edycji programu „Idol” w telewizji Polsat (2003). Zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” w TVP 2 z udziałem Czesława Niemena. Na deskach teatralnych obecna od 1999r., kiedy to zadebiutowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni rolą Dione w spektaklu „Hair” w reż. Wojciecha Kościelniaka. Wielokrotnie zresztą kontynuowała współpracę z reżyserem: w „Operze za trzy grosze” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, „Chłopi”, „Lalka”, „Bal w operze” czy „Francesco” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Kilkuletnia obecność na deskach Teatru Muzycznego Roma zaowocowała udziałem w przedstawieniach „Miss Saigon”, „Grease”, „Akademia Pana Kleksa” i „Koty”. Współpracuje z wybitnymi reżyserami: Jerzym Gruzą („Skrzypek na dachu” – rola Szpryncy, córki Tewiego), Maciejem Korwinem („Shrek” – Smoczyca, „Spamalot” – Pani Jeziora), Tomaszem Dutkiewiczem („Ghost” – Oda Mae Brown, „Gorączka Sobotniej Nocy”), Marcinem Sławińskim („Okno na Parlament” – pokojówka) oraz Justyną Celedą u której wcieliła się w postać Dziudziulińskiej w spektaklu „Klub Kawalerów”. Rola ta została dostrzeżona przez społeczność teatralną, co zaowocowało przyznaniem przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego indywidualnego wyróżnienia aktorskiego w ogólnopolskim konkursie „Klasyka Żywa” w 2015r. Do innych najważniejszych wyróżnień zalicza także otrzymaną w 2010r. nagrodę publiczności na Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni za rolę Pani Jeziora w spektaklu „Spamalot”, za którą w tym samym roku otrzymała nagrodę Prezydenta Gdyni w uznaniu „temperamentu, wdzięku i kunsztu wokalnego”.
Wystąpiła w spektaklu „Ostatnie takie lato” w reż. Dariusza Lewandowskiego i koncercie „Porgy and Bess” w reż. Ryszarda Ronczewskiego.
Swojego niepowtarzalnego głosu użycza także w produkcjach filmowych, zarówno w dubbingu jak i nagrywając partie wokalne do takich filmów jak: „Mr Peabody i Sherman”, „Zaczarowana” (2007), „Shrek 2” i „Król Lew 3” (2004), „Mój Brat Niedźwiedź” (2003), „Kim Kolwiek” (2002). Nagrana do filmu „It’s all about love” z muzyką Zbigniewa Preisnera piosenka „Like a dream” znalazła się na płycie „Praisner’s Voices” stanowiącej autorską kompilację najlepszych głosów w utworach kompozytora.


Dominika Rydz-Kancler – instruktor zajęć wokalnych IV turnusu w Ustroniu

Wokalistka i trener wokalny, autorka tekstów. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w Pabianicach, swój głos kształciła pod kierunkiem m.in. Elżbiety Zapendowskiej, Piotra Hajduka, Bartka Cabonia. Śpiewa od najmłodszych lat. Laureatka wielu festiwali i konkursów piosenki w Polsce i za granicą, m.in.: Ogólnopolski Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”(Grand Prix 2004), Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Koninie, Międzynarodowy Festiwal im. Anny German w Zielonej Górze, Międzynarodowy Festiwal im. Anny Jantar we Wrześni, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, Międzynarodowy Festiwal Piosenki Universong na Teneryfie, Międzynarodowy Festiwal Piosenki Saules Zakis w Rydze i wielu innych. Jako wokalistka, a także jako organizator i kierownik muzyczny czynnie bierze udział w wielu projektach artystycznych, ostatnio jako autorka tekstów i wokalistka wraz z Michałem Makulskim współtworzy projekt pod nazwą „Somnium” – autorskie kołysanki dla najmłodszych, a także śpiewa w zespole z łódzkimi muzykami: Przemkiem Benbenqiem Kuczyńskim, Marcinem Jagiełło i Wojtkiem Staniszem. Od 2008 r. pracuje również jako nauczyciel emisji głosu i trener wokalny. Pomysłodawczyni i organizatorka szesnastu edycji Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Śpiewaj i Tańcz”. Warsztaty odbywały się w różnych miastach w Polsce dwa razy do roku, za każdym razem ich zwieńczeniem był koncert oraz wydanie płyty, na której popularne polskie utwory w nowoczesnych aranżacjach wykonywali uczestnicy projektu. Prowadzi zajęcia wokalne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadzi zespoły i chóry. Jej podopieczni od lat zdobywają najwyższe laury w prestiżowych konkursach wokalnych a także z powodzeniem rozwijają swoje umiejętności na mniejszych i większych scenach. Jest pasjonatką śpiewu wielogłosowego i niebanalnych rozwiązań harmonicznych Kocha pracę na scenie i pracę z ludźmi. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 2-letniej Lilki.


Kamila Wolska – instruktor zajęć wokalnych IV turnusu w Ustroniu

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia polska ze specjalnością logopedyczną oraz studiów podyplomowych Kształcenie Głosu i Mowy w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła też I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnobrzegu w klasie fortepianu. Brała udział w licznych konkursach, koncertach, projektach muzycznych. Nagrała wiele piosenek na płyty „Wygraj Sukces”. W 2004 roku wraz z koleżankami w zespole KWADRO, reprezentowała Polskę na finale Eurosion Junior w norweskim Lillerhammer. Na co dzień pracuje w Zespole Szkół Społecznych w Tarnobrzegu prowadząc zajęcia artystyczne i lekcje muzyki w gimnazjum oraz ucząc języka polskiego w liceum. Dodatkowo prowadzi prywatny gabinet logopedyczny i jest trenerem wokalnym. Po wielu warsztatach i szkoleniach szczególną uwagę poświęciła logopedii artystycznej. Emisja głosu, wyrazistość i poprawność mówienia, interpretacja tekstu, prawidłowe oddychanie, dobór repertuaru to jej konik. To właśnie liczne warsztaty wokalne i obozy artystyczne rozbudziły jej miłość do pracy z dziećmi i młodzieżą. Od wielu lat prowadzi zajęcia wokalne, na których kształci młode pokolenia kochające tak jak ona śpiew i scenę. Od początku wraz z tatą tworzyła wyjątkowość obozów artystycznych. Za największy swój sukces uważa swoją ukochaną córkę Michasię.


Małgorzata Tarczyńska – instruktor zajęć tanecznych IV turnusu w Ustroniu

Zaczynała od gimnastyki artystycznej. Jej przygoda z tańcem zaczęła się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, w której spędziła 3 lata. Następnie postanowiła zmienić styl tańca. Przez dwa lata tańczyła w Studiu Buffo. Potem była tancerką zespołu Caro Dance, gdzie zdobyła wiele tytułów mistrzowskich. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Obecnie instruktorka w Akademii Tańca Hakiel, choreograf zespołu Ich Troje oraz właścicielka firmy Malgo-Art, zajmującej się oprawą artystyczną eventów.


Filip Cembala – instruktor zajęć wokalnych IV turnusu w Ustroniu

Aktor i wokalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej oraz Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni.
Od 2008 roku pracuje na na deskach wielu teatrów w Polsce. współpracuje z Teatrem Scena Prezentacje w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Operą na Zamku w Szczecinie. Od 2011 roku jest aktorem Teatru Polskiego w Szczecinie, gdzie zagrał role: m.in BJ w Balu manekinów, Dima w spektkalu Curikow, Mustafa w Kogucie w rosole, Parysa w Romeo i Julii, w wielu kabaretach, spektaklach muzycznych oraz koncertach. W 2012 roku został stypendystą Marszałka woj. zachodnio-pomorskiego i w ramach tego stypendium wyreżyserował widowisko słowno-muzczyne Waśnie tysiąca i jednej nocy. Wziął udział w wielu kultowych spektaklach, m.in.: Romeo i Julia, Czarnoksiężnik z Krainy Oz, Zorba czy Footloose. Pracował również w dubbingu, zagrał między innymi Krecika w bajce Safari. Nagrał piosenkę do bajki Kikoriki. Fani musicalu z pewnością znają go z Opery na Zamku w Szczecinie z roli Angel’a w szczecińskiej wersji musicalu Rent (za którą otrzymał nagrodę „debiut roku” na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni i nominację do Bursztynowego pierścienia w kategorii aktor roku ). Zagrał również Che w musiacalu Evita, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, obecnie jest w próbach do Gorączki Sobotniej Nocy w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie zagra główną rolę.


Kamil Dominiak – instruktor zajęć wokalnych IV turnusu w Ustroniu
Aktor, wokalista, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Uczestnik kursu Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Pracuje w teatrach muzycznych. Dotychczas występował jako Osioł w musicalu SHREK, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Brad w THE ROCKY HORROR SHOW, OCH Teatr w Warszawie, Tremont w JERRY SPRINGER THE OPERA, Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, Janek w NIE MA SOLIDARNOŚCI BEZ MIŁOŚCI, Teatr Palladium w Warszawie. Pracował w zespole wokalnym Teatru Rozrywki w Chorzowie w spektaklu SWEENEY TODD: DEMOLICZNY GOLIBRODA Z FLEET STREET. Na scenie Teatru Studio w Warszawie, zagrał główną rolę- Wiktora- w spektaklu PANNY Z WILKA. Wystąpił w BALLADYNIE w Teatrze Narodowym w Warszawie. Od niedawna współpracuje z Teatrem STU w Krakowie, gdzie można go oglądać w WESELU. Kamil zajmuje się również dubbingiem. Podkładał głos m.in. w filmie LEGENDY SOWIEGO KRÓLESTWA: STRAŻNICY GA’HOOLE. W ramach współpracy z teatrem tańca Kompania PRIMAVERA wystąpił w monodramie IKAR.

Wychowawcy:

Danuta Piątkowska

Absolwentka Filologii Polskiej WSP w Kielcach. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie plastyki i muzyki” oraz Studium Dramy w Polskim Ośrodku Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży – ASSISTEJ.  Jest nauczycielem dyplomowanym, uczy języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu.  Matka trójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)


Iwona Bogdańska

Wieloletnia wychowawczyni na obozach i koloniach. Matka dwójki bardzo udanych dzieci i żona bardzo udanego męża:)


 

Jolanta Tworek 

absolwentka UMCS w Lublinie, nauczyciel przyrody w SP 10 w Tarnobrzegu, uwielbia podróże i eksperymenty w kuchni.


Marcin Tworek

Absolwent WSHE w Łodzi, nauczyciel angielskiego w  tarnobrzeskiej Budowlance.


Aleksandra Szacowna-Błaszczyk 

pedagog wczesnoszkolny, oligofrenopedagog i terapeuta, nauczyciel wspomagający w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole. Założycielka Stowarzyszenia „Kolska Trójka”, obecnie pełni funkcję zastępcy prezesa. Od wielu lat prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci, promując je w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Współzałożycielka zespołu muzycznego (instrumentalno-wokalnego) „Sonatka”. Współorganizatorka cyklicznych imprez szkolnych i miejskich.


Helena Bartosik

pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel wspomagający w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole. Od wielu lat zajmuje się rozwojem artystycznym dzieci. Współzałożycielka zespołu muzycznego (instrumentalno-wokalnego) „Sonatka” i Stowarzyszenia „Kolska Trójka”. Współorganizatorka cyklicznych imprez szkolnych i miejskich.


Jarosław Piątkowski – kierownik obozu, realizator nagrań
Pomysłodawca, twórca, i dyrektor muzyczny, Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Kompozytor ponad 70 piosenek dla dzieci i młodzieży, oraz muzyki do filmów dokumentalnych, reklam radiowych i telewizyjnych. Aranżer, właściciel studia nagrań Pro-Media, Od 23 lat realizator, producent i wydawca płyt do konkursu „Wygraj Sukces” i płyt edukacyjnych dla nauczycieli. Mąż udanej żony i ojciec trojga bardzo udanych dzieci:)


 

 

Scroll to Top