Ferie z rodzicami

zimowisko-2017

Ferie z rodzicami:)

Pierwsze wyjazd Państwa dziecka to wielkie przeżycie zarówno dla niego, jak i dla rodziców. Dlatego proponujemy Wam wspaniały, zimowy wyjazd, podczas którego wspólnie z dziećmi przeżyjecie niezapomnianą przygodę. Dzieci będą mogły pobawić się, odnaleźć w grupie rówieśników a rodzice w tym czasie wypocząć. Ferie z rodzicami to połączenie typowego rodzinnego wypoczynku (dziecko mieszka razem z rodzicami w jednym pokoju) z bogatym programem zajęć obozowych.
W ciągu dnia Wasze dzieci przebywają pod opieką Naszej wykwalifikowanej kadry i w gronie rówieśników realizują program (rodzice nie towarzyszą dzieciom w zajęciach obozowych!). Natomiast noce spędzają z rodzicami we wspólnym pokoju. Gwarantujemy, że dzieci nie zauważą Waszej nieobecności i radośnie opowiedzą co robiły w ciągu dnia!
Mniejsze dzieci i bardziej nieśmiałe czują cały czas obecność rodziców, a wieczorem mają ich tylko dla siebie. Jednocześnie mogą uczestniczyć w prawdziwym obozie, integrować się, poznawać nowe dzieci i uczyć się samodzielności.

W czasie, kiedy Wasze dzieci będą beztrosko spędzać czas z instruktorami, wychowawcami, Wy będziecie mogli oddać się chwilom przyjemności. Opiekę nad dziećmi przejmujecie dopiero po zakończeniu zajęć czyli wieczorem, kiedy dziecko może tęsknić!

Koszt pobytu rodzica(opiekuna) wynosi 850 zł.(8 noclegów, 4 posiłki dziennie)

Umożliwiamy uczestniczenie w wybranych atrakcjach razem ze swoimi dziećmi. (Park Wodny, wyjazd na Czantorię, kulig)
Chęć uczestnictwa w atrakcji należy zadeklarować Kierownikowi wypoczynku na początku turnusu. Koszty atrakcji są dodatkowo płatne.

Rezerwację pobytu razem z dzieckiem należy zgłosić mailowo pod adres: biuro@obozyartystyczne.pl Po sprawdzeniu dostępności miejsca, otrzymacie Państwo maila z potrzebnymi informacjami o płatności.

Scroll to Top