Wypoczynek 2017

W zależności od pogody planujemy odwiedzić fantastyczne miejsca:) Wszystkie wycieczki wliczone są w koszt obozu.

Wycieczka do Rabkolandu

Rodzinny Park Rozrywki „Rabkoland” w Rabce-Zdroju – jeden z czterech stacjonarnych lunaparków w Polsce, o powierzchni 2 ha. Na jego terenie znajduje się Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Rekordów i Osobliwości.
Rabkoland to magiczne miejsce dla całej rodziny, uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce. Usytuowany jest w województwie małopolskim w Rabce-Zdrój, kilometr od zakopianki (głównej drogi z Krakowa do Zakopanego). W 2004 r. europejski magazyn „Park and Gamex Industry” uznał go za najlepszy w Polsce. Szczególy znajdziecie na stronie: http://www.rabkoland.pl/

Wycieczka autokarowa do Zakopanego

zakopane

Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. Planujemy wyjazd bądź wejście na Gubałówkę, spacer po Krupówkach, obiad w chacie góralskiej:)

Wycieczka piesza w Gorce

gorce

Gorce to grupa górska rozciągająca się na długości blisko 40 km w centralnej części Beskidów Zachodnich. Ich powierzchnia liczy około 550 km kw. Na północy sąsiadują z Beskidem Wyspowym, od którego oddziela je w części zachodniej rzeka Raba, a w części wschodniej Mszanka i Kamienica. Wschodnią granicę z Beskidem Sądeckim tworzy dolina Dunajca na odcinku między Zabrzeżą i Krościenkiem. Na południu Gorce stykają się z Pieninami i Kotliną Orawsko-Nowotarską, granica biegnie potokiem Krośnica, przez przełęcz Snozka i dalej doliną Dunajca aż do Nowego Targu. Od Pasma Podhalańskiego na zachodzie oddziela je Lepietnica, przełęcz Sieniawska i górny odcinek Raby.

Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka

kielbaski discoNic dodać:) zdjęcia „mówią” wszystko:))

Gry i zabawy, kąpiele słoneczne:)

boisko boisko1

 most2

Brak możliwości komentowania