Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Mamy przyjemność zaprosić Was do ośrodka "U Buzunów" położonego na terenie malowniczego Roztoczańskiego Parku Narodowego. Miejscowość Krasnobród należy do najliczniej odwiedzanych miejsc na Roztoczu ze względu na swoje walory uzdrowiskowe, klimatyczne oraz bogatą historię.Przyroda, dziewicza zieleń lasów, czysta woda i powietrze, liczne gatunki roślin i zwierząt to wszystko skłania do skorzystania z oferty ośrodka.

Bardzo przestronne i widne pokoje z łazienkami, wspaniała kuchnia, sale do zajęć tanecznych, teatralnych i wokalnych to atuty które zdecydowały o organizacji obozów artystycznych. Na terenie ośrodka basen, sala gimnastyczna, plac zabaw, grilowisko, hustawki, itp. 
 

 

Krasnobród to urokliwe, nadwieprzańskie miasteczko, leżące w sercu Roztocza. Miejsce, które zachwyca bogactwem i dostojeństwem przyrody. Zauracza przezroczystością powietrza, przeróżną wonią lasu i bujną zielenią. Przyroda i zabytki tworzą tu niczym nie zmąconą harmonię. XVII-wieczny pałac Leszczyńskich, położony w malowniczej dolinie rzeki Wieprz, przywodzi na myśl bogatą w wydarzenia historię Krasnobrodu. Barokowy kościół podominikański nie tylko cieszy oko znawców sztuki architektonicznej, ale przede wszystkim jest miejscem, do którego od setek lat zdążają pielgrzymi. Kaplica na Wodzie wciąż nie przestaje zadziwiać. Tak jak niegdyś Jan III Sobieski, tak dziś rzesze pielgrzymów przybywają tu, by zaczerpnąć wody z cudownego źródła. A Święty Roch od wieków sprawuje władzę w dolinie pachnącej żywicą. Do jego drewnianej, iście zakopiańskiej, kaplicy ciągną latem ci, którzy chcą tu strzepnąć z siebie kurz codzienności. Bo lato to taka piękna, dojrzała pora roku, która jak żadna inna odkrywa uroki Krasnobrodu. Malowniczo położony zalew działa jak magnes w upalne, lipcowe dni. Za to zimą prym wiedzie Chełmowa Góra, która wabi swym wdziękiem miłośników białego szaleństwa. Bo czy to zima, czy lato Krasnobród od lat odkrywa swe oblicza, przed tymi, którzy go znają, jak i tymi, którzy mają szczęście zwiedzać to niezwykłe miasteczko po raz pierwszy.

.Ośrodek "U Buzunów"
22-440 Krasnobród, ul. Lelewela 60
tel./fax 84 660-70-49
tel. kom. 604 486 332, 606 786 332